آکاایران: شکر خدا به تیمی آمده ام که شناسنامه دار است و بزرگان زیادی در این تیم بودند. نفرات باتجربه امسال استقلال هم از نظر اخلاقی و هم فنی الگوی خوبی برای ما هستند. این اتفاق فوق العاده ای برایم بود و امیدوارم در دیدار های بعد مسابقات را با برد تمام کنیم.

مدافع تازه وارد تیم فوتبال استقلال گفت: باعث افتخار است کنار بازیکنان صاحب نامی مانند پژمان منتظری و سیدمهدی رحمتی بازی کردم.

افق نیوز/ محمدرضا مدنی؛ محمد دانشگر در اولین تجربه اش در ترکیب دفاعی تیم استقلال سربلند شد. دیداری که روبه روی پیکان به زمین رفت و توانست کنار پژمان منتظری و میلاد زکی پور از دروازه سیدمهدی رحمتی محافظت کند. او در گفتگو با خبرورزشی درباره دیدار با پیکان و اتفاقات رخ داده در دل آن حرف زد.

به گزارش آکاایران: *اولین بازی برای استقلال چطور بود؟
با مچ درد شروع کردم. با اینکه در این مدت فیزیوتراپی می کردم ولی باز هم با آمادگی صددرصد وارد میدان نشدم. وضعیت به شکلی بود که باید با همه توان کار می کردیم.

* وقتی متوجه شدی در ترکیب اصلی هستی چه حالی شدی؟
به اتفاقی که سال ها منتظرش بودم رسیدم. از اولین بازی این اتفاق برایم افتاد و باعث خوشحالی ام شد. از شفر هم ممنونم که به من اعتماد کرد و توانستم برای استقلال به میدان بروم.

* روز چندان سختی نداشتید.
پیکان آمده بود روی ضدحملات کار کند. آن ها از ابتدای بازی در زمین خودشان ماندند و خیلی رو به دروازه ما حمله نکردند. البته ما در خط هافبک خوب مقابل شان ایستادیم و البته در دفاع هم کاری از پیش نبردند.

* بازی کنار منتظری و رحمتی چطور بود؟
باعث افتخار است کنار بازیکنان صاحب نامی مانند پژمان منتظری و سیدمهدی رحمتی بازی کردم. شکر خدا به تیمی آمده ام که شناسنامه دار است و بزرگان زیادی در این تیم بودند. نفرات باتجربه امسال استقلال هم از نظر اخلاقی و هم فنی الگوی خوبی برای ما هستند. این اتفاق فوق العاده ای برایم بود و امیدوارم در دیدار های بعد مسابقات را با برد تمام کنیم.

* پیش از شروع بازی خیلی ها با ارزیابی وضعیت استقلال در طول یک ماه گذشته پیکان را برنده می دانستند. پیکان در حدی بود که شکست تان بدهد؟
پیکان تیمی پرمهره است که قطعاً در ادامه مسابقات نتایج خوبی هم می گیرد ولی خب ما هم استقلالیم و فکر می کنم حتی می توانستیم برنده این دیدار هم باشیم. آن ها در چند صحنه جلو آمدند ولی خطری روی دروازه ما به وجود نیاوردند.

* کنار پژمان راحت بودی؟ ناهماهنگی در کارتان به وجود نیامد؟
نه! همه وظایف دفاعی با آقاپژمان بود و به درستی همه کار ها را انجام دادیم.

* با سیدمهدی رحمتی چطور! با تو حرف می زد؟
بله! آقامهدی در کارش استاد است و من هم دائم از صحبت هایش استفاده می کردم.

* در طول بازی صحنه خطرناکی روی دروازه تان رخ نداد که کارت را سخت کند؟
نه! بازی نسبتاً راحتی بود. البته در یک صحنه که روی پای مهاجم پیکان تکل بستم کنار ۱۸ قدم کمی به دردسر افتادم.

* تشویق هم شدی؟
بله! طرفداران استقلال به من هم لطف داشتند و در طول بازی تشویقم کردند. باعث خوشحالی ام است و این وظیفه ام را در قبال تیم بیشتر می کند.
* تو و تعدادی از دیگر جوانان تازه وارد استقلال چه کار کردید تا همه به این تیم کم ستاره امیدوار شوند؟
بقیه را نمی دانم ولی خودم همه تلاشم را کردم که بهترین عملکرد را داشته باشم. قطعاً هر کس از من تعریف کرده لطف داشته، اما اللهیار صیادمنش، سجاد آقایی و بقیه هم خوب بودند. روح ا… باقری هم برای اولین بازی خوب ظاهر شد. حتم دارم هفته به هفته بهتر می شویم.

* دیدار با ذوب آهن را چطور پیش بینی می کنی؟
ذوب آهن حریف خیلی خوبی است که رویارویی با این تیم هم به همان اندازه سخت می شود ولی این هم هست که بازی برای آن ها روبه روی ما هم خیلی سخت است.

.

منبع : ofoghnews.ir