آکاایران: شرایط تیم خوب است و سخت مشغول تمرین هستیم و آماده هستیم تا در فصل نوین بتوانیم مجددا به سوپرلیگ صعود کنیم. بازیکنان جدیدی به خدمت گرفتیم که تیم را تقویت کردند و مدعی اصلی صعود هستیم.

آکاایران: چراغ سبز لژیونر ایرانی برای بازگشت به پرسپولیس

به گزارش آکاایران: صادقیان هافبک سابق پرسپولیس اکنون دومین فصل حضورش در فوتبال ترکیه را پشت سر می گذارد و امیدوار است با عثمانلی بار دیگر به سوپرلیگ صعود کند.وی در بخشی از صحبت هایش گفت : من به این زودی ها قصد بازگشت به لیگ ایران را ندارم، مگر اینکه پرسپولیس به من پیشنهاد دهد و فقط در این صورت به لیگ ایران برمی گردم.

شرایط تیم خوب است و سخت مشغول تمرین هستیم و آماده هستیم تا در فصل نوین بتوانیم مجددا به سوپرلیگ صعود کنیم. بازیکنان جدیدی به خدمت گرفتیم که تیم را تقویت کردند و مدعی اصلی صعود هستیم.صادقیان کاملا از حواشی گذشته فاصله گرفته است و این را می توان از سکوت خبری و تمرکز کاملش روی تمرینات پیش فصل متوجه شد. هافبکی که روزگاری استعداد برتر فوتبال ایران شناخته می شد، این روزها دومین فصل حضورش در عثمانلی پشت سر می گذارد و امیدوار است بتواند به همراه این تیم به سوپرلیگ صعود کند.
او در خصوص آخرین وضعیت خود و اردوی پیش فصل و آماده سازی عثمانلی اینطور توضیح می دهد:

صادقیان که به نظر می رسید با توجه به نمایشش در فصل گذشته، این تیم را در دسته پایین تر همراهی نکند و راهی تیم دیگری شود، در پاسخ به این سوال که چرا در لیگ یک هم کنار عثمانلی اسپور مانده است گفت:

وی درباره اینکه چرا در این شرایط ترجیح داده در ترکیه به کار ادامه دهد و به فوتبال ایران بازنگشته است نیز گفت:

دو تیم لیگ برتری پیشنهادات خوبی به من دادند ولی همانطور که گفتم با عثمانلی قرارداد داشتم و در نهایت در این تیم ماندنی شدم. ضمن اینکه من به این زودی ها قصد بازگشت به لیگ ایران را ندارم، مگر اینکه پرسپولیس به من پیشنهاد دهد و فقط در این صورت به لیگ ایران برمی گردم.

صادقیان در مورد اینکه حضور در سطح دوم فوتبال ترکیه باعث کمتر دیده شدن او می شود و به نظر می رسد در این رابطه تصمیم اشتباهی مرتکب شده باشد، گفت:

من فکر نمی کنم اینطور باشد. لیگ یک ترکیه سطح بالایی دارد و بازیکنان خوبی در آن حضور دارند. قراردادی که در حال حاضر با این تیم دارم را بعید می دانم هیچ بازیکنی در لیگ ایران داشته باشد و در کل فکر می کنم شرایط خوبی حاکم است.

وی در مورد علاقه تیم های ترکیه ای به بازیکنان ایرانی و پیوستن مجید حسینی و وحید امیری به ترابوزان گفت:

مدتی تیم های ترکیه از بازیکنان ایرانی زده شده بودند و فصل گذشته من فکر می کنم نمایش خوبی که داشتم باعث شد کمی نظر آنها به بازیکنان ایرانی جلب شود. ترابوزان هم تیم خوب، ریشه ای و پرطرفدار است و اگر وحید و مجید عملکرد خوبی دارا باشند شک نکنید بازیکنان ایرانی بیشتری در لیگ ترکیه خواهیم دید. ضمن اینکه برای هر دو بازیکن آرزوی موفقیت دارم.

هافبک عثمانلی در مورد اینکه چقدر احتمال دارد این دو بازیکن به سرنوشت امثال شهباززاده و طارمی در ترکیه دچار شوند گفت:

هیچ چیزی مشخص نیست. لیگ ترکیه شرایطش به مراتب با لیگ ایران تفاوت دارد و از نظر فیزیکی و فنی سطح خیلی بالایی دارد و بازیکن باید بتواند به سرعت خودش را با شرایط نوین وفق دهد. به هر حال امیدوارم امیری و حسینی عملکرد خوبی در ترابوزان دارا باشند.

وی با اشاره به نزدیکی به مسابقات جام ملت های آسیا و اینکه چقدر برای خود شانس حضور در تیم ملی متصور است گفت:

من برایم خیلی جام جهانی مهم بود ولی متاسفانه در آستانه رقابت ها مصدوم شدم. فکر می کنم اگر مصدومیت بد موقع به سراغم نمی آمد دعوت شده بودم چرا که پیام هایی از اطراف برایم آمده بود و صحبت از دعوت شدنم مطرح بود.

صادقیان در پایان با اشاره به وضعیت پرسپولیس ضمن آرزوی موفقیت برای هواداران این تیم گفت: من اخبار پرسپولیس را دنبال می کنم. فکر می کنم با توجه به محرومیت در نیم فصل اول کار سختی دارد ولی اگر بتواند ۵۰ درصد امتیازات لازم را کسب کند در نیم فصل دوم شرایط خوبی ایجاد می شود و می تواند بازهم قهرمان شود.

.

منبع : ofoghnews.ir