آکاایران: تهران (پانا) - نمایش «سوءتفاهم» اثر آلبرکامو و کارگردانی جواد مولانیا از فردا 4 مرداد ساعت 20:30 در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به زبان فرانسه اجرا می شود.

به گزارش آکاایران:

به گزارش روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «سوءتفاهم» را جواد مولانیا، استاد رشته عکاسی دانشگاه علم و فرهنگ کارگردانی کرده و عوامل و بازیگران این نمایش نیز جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته زبانهای خارجی دانشگاه تهران هستند.

گفتنی ست نمایش «سوءتفاهم» درباره ی مردی ست که به بهانه ی دیدن خواهر و مادرش پس از سال ها به مسافرخانه ای دوردست وارد می شود. خانواده اش او را نمی شناسند و...

در این نمایش به ترتیب ورود نازنین خلیلیان (مهمان از گروه تئاتر مردم)، مهشاد بهرامی نژاد، مهرناز فراهانی، محمد ذبحی به ایفای نقش می پردازند.

علاوه بر این در نمایش «سوءتفاهم» عطیه شریعتی (دستیار اول کارگردان و برنامه ریز)، فاطره اصحابی (دستیار دوم کارگردان و مدیر تولید)، ادریس محمدی (طراح پوستر و بروشور)، پویا مرئی (گرافیست)، محبوبه میرزایی (طراح گریم)، محمود صادقی (ساخت دکور)، سارا حدادی از گروه You Studio (مشاور رسانه ای) و مصطفی قاهری (عکاس) همکاری می کنند.

گفتنی است، علاقه‌مندان برای دیدن نمایش «سوءتفاهم» که تا 19 مرداد ماه هر روز غیر از شنبه‌ها، ساعت 20:30 به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

تالار مولوی سوء تفاهم زبان فرانسه
.

منبع : pana.ir