در این راستا 50 شرکت کاندید دریافت تندیس مسوولیت اجتماعی شدند که از این تعداد 16 شرکت موفق به دریافت این تندیس شدند.

به گزارش پارس نیوز، 

به گزارش آکاایران: شرکت حمل و نقل ریلی رجا در دومین دوره جایزه ملی مسؤولیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی ایران، تندیس اهتمام به مسوولیت اجتماعی را دریافت کرد.
در این مراسم که با حضور وزیر راه و شهرسازی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده یونیسف در ایران و مدیران شرکت های دولتی و خصوصی برگزار شد شرکت رجا موفق به دریافت تندیس اهتمام به مسوولیت اجتماعی شد.

در این راستا 50 شرکت کاندید دریافت تندیس مسوولیت اجتماعی شدند که از این تعداد 16 شرکت موفق به دریافت این تندیس شدند.

محورهای اصلی جایزه ملی مسؤولیت اجتماعی بر اساس استاندارد جهانی گزارش دهی cRI در حوزه‌ عملکردهای اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی بود که شرکت‌ها و سازمان‌ها با ارائه مستندات از فعالیت‌های سازمانی خود در حوزه‌های یاد شده، سازمان متبوعه‌شان را در معرض ارزیابی ارزیابان دبیرخانه جایزه ملی مسؤولیت اجتماعی قرار دادند.

از اهداف جایزه ملی مسؤولیت‌های اجتماعی می‌توان به معرفی مسئولیت اجتماعی شرکتی و تبیین اهمیت آن، ایجاد تحول در نظام مدیریتی سازمان‌ها، تقویت و توسعه روابط سرمایه‌گذاران، بهبود فضای کسب و کار کشور از دید سرمایه‌گذاران خارجی و نهادهای بین‌المللی، تبادل اطلاعات و همفکری به منظور مشخص کردن چالش‌ها و ریسک های اجتماعی و زیست محیطی بنگاه‌ها و ... اشاره کرد.

منبع خبر : عصر ایران
.

منبع : parsnews.com