آکاایران: چه کسی در رئال ایستگاهی می زند؟,فاقد زیدان و رونالدو

آکاایران: بعد از ۹ سال و با جدایی رونالدو رئالی ها باید ایستگاهی زن شماره یک خود را انتخاب کنند.

به گزارش شریان نیوز،رئال‌مادرید وارد عرصه جدیدی از دوران حرفه‌ای اش شده؛ زین‌الدین زیدان یکی از موفق‌ترین سرمربیان تاریخ این باشگاه بعد از فتح دوباره لیگ قهرمانان اروپا از رئال‌مادرید جدا شد تا جولن لوپتگی جایش را بگیرد. در آن سو، اما کریستیانو رونالدو فوق‌ستاره پرتغالی این باشگاه هم راهی تورین شد تا برای یوونتوس بازی کند. شاید پیدا کردن جانشین برای زیدان زمان زیادی نگرفت ولی الان که رونالدو رفته، چه کسی قرار است به جای او در رئال ضربات ایستگاهی بزند؟

۶- لوکا مودریچ‌
می‌تواند یکی از شش گزینه ممکن برای زدن ضربات ایستگاهی و احتمالاً آخرین گزینه باشد. بازی خلاقانه مودریچ، کلاس ویژه‌ای در میانه میدان رئال‌مادرید به او بخشیده و حالا می‌تواند رهبر نوین رئالی‌ها باشد. درست است که فصل گذشته فقط دو گل برای رئال‌مادرید زد ولی در جام جهانی درخشید و با کرواسی تا فینال رفت. شاید اگر تیمش قهرمان دنیا می‌شد، حالا او گزینه اول و آخر کسب توپ طلا هم بود. 
۵- کریم بن‌زما
به گزارش آکاایران: بن‌زما پیش‌تر مهارتش در زدن ضربات ایستگاهی را نشان داده؛ او در قالب المپیک لیون، تیم ملی فرانسه و همین باشگاه رئال‌مادرید این مهارتش را بار‌ها نشان داده است. بن‌زما علاوه بر اینکه با هر دو پا توانایی ضربه زدن دارد، در فصل گذشته ۱۰ گل هم برای رئال‌مادرید زده و شم بالایی در این زمینه دارد. 
۴- تونی کروس
یکی از متخصصین زدن ضربات ایستگاهی است. برای پی بردن به توانایی‌های کروس در زدن ضربات ایستگاهی کافی است یک بار دیگر جام جهانی و به طور ویژه بازی آلمان با سوئد را نگاه کرد؛ او در دقیقه ۹۵ گلی فراموش‌نشدنی به سوئد از روی ضربه ایستگاهی زد. تونی کروس در ۲۷ بازی اش در فصل گذشته برای رئال‌مادرید توانسته ۵ گل هم بزند. 
۴- ایسکو
در رئال‌مادرید معمولاً زمانی که کریس رونالدو و گرت بیل در ترکیب نباشند، این ایسکوی اسپانیایی است که پشت توپ می‌ایستد تا ضربه ایستگاهی بزند. او فصل گذشته در همه تورنمنت‌های مختلفی که به میدان رفته، توانست ۸ گل برای رئال‌مادرید بزند و حالا می‌تواند یکی از گزینه‌های جدی جانشینی رونالدو در رئال‌مادرید باشد. 
۲- گرت بیل
همان‌طور که سال‌ها بعد از رونالدو ستاره دوم رئال‌مادرید محسوب می‌شد، حالا که رونالدو رفته می‌تواند بخشی از کار‌های رقیب را خودش انجام بدهد و ایستگاهی‌ها را بزند. مهارت شوتزنی اش با پای چپ می‌تواند این امکان را به وجود بیاورد که از فاصله ۲۵ تا ۳۵ متری ضربات ایستگاهی وحشتناکی بزند. او همه فاکتور‌ها برای جایگزینی کریس در این زمینه را دارد. ستاره ولزی رئال‌مادرید در فصل گذشته در همه تورنمنت‌هایی که برای رئال به میدان رفت موفق شد ۲۰ گل بزند. 
۱- ادن آزار؟
قبول؛ هنوز به رئال‌مادرید نیامده ولی بعد از ناکامی مادریدی‌ها در جذب امباپه و نیمار، این آزار محتمل‌ترین خرید رئالی‌ها برای جایگزینی کریس رونالدو در ترکیب این تیم است. او درست است که با چلسی به موفقیتی نرسید ولی در همان تیم از هم گسیخته هم یکی از بهترین‌ها بود؛ از آن گذشته در تیم ملی بلژیک هم نمایش فوق العاده‌ای داشت. در نهایت با ۱۷ گل زده و ۱۳ پاس گل در رقابت‌های مختلف مهارتش را به خوبی نشان داد. او در جام جهانی هم با زدن ۳ گل و دادن ۲ پاس گل با ایستادن در رتبه سومی به کارش پایان داد. یک مورد کاملاً مشخص است؛ اگر آزار به رئال‌مادرید بیاید، طبیعتاً او جایگزین رونالدو در زدن ضربات ایستگاهی می‌شود.
 
منبع: خبرورزشی
.

منبع : shariyan.com