آکاایران: مذاکره آذری و فتحی/ تبریزی به تهران می آید؟

چهارشنبه با فتحی (سرپرست نوین باشگاه استقلال) تمام موارد انتقال تبریزی را چک کردیم و اگر با مواردی که در نامه قید شده موافقت شود، این انتقال انجام می شود و تبریزی به استقلال می رود.

آکاایران: مذاکره آذری و فتحی/ تبریزی به تهران می آید؟

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، چند روزی است که بحث انتقال مرتضی تبریزی به استقلال شنیده می شود. باشگاه ذوب آهن هم با این انتقال موافق است، البته به شرطی که استقلال یک میلیارد و 800 میلیون تومان بابت رضایتنامه پرداخت کند. سعید آذریف مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در این باره می گوید: «طبق نامه‌ای که ارسال کردیم، پیشنهاد‌مان را برای انتقال این بازیکن داده‌ایم و منتظر جواب باشگاه استقلال هستیم. استقلال اگر می‌خواهد تبریزی را به خدمت بگیرد باید تا شنبه آینده طبق شماره حسابی که اعلام شده، پول رضایت نامه (یک میلیارد و 800 میلیون تومان) را به حساب باشگاه ذوب‌آهن واریز کند.»

آذری در واکنش به این سؤال که قرار نیست برای صدور رضایت‌نامه تبریزی به استقلالی‌ها تخفیفی در نظر گرفته شود، می گوید: «مگر آقای ملکی (رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال) در رسانه‌ها نگفت که مبلغ رضایت نامه تبریزی  دو میلیارد و 500 میلیون تومان است؟ با این حساب مبلغ کنونی کمتر شده و ما 700 میلیون به استقلال تخفیف داده‌ایم! براساس سیاست‌های هیئت مدیره ما باید در باشگاه تامین منابع داشته باشیم. رقم و عددی که به استقلال اعلام شده، منصفانه و بر اساس بازار بازیکنان در ایران مشخص شده است. ما آمار نقل و انتقالات و اینکه بازیکنان با چه رقمی جا‌به‌جا می‌شوند را داریم و طبق همین موضوع و بر اساس توانمندی باشگاه استقلال، مبلغ رضایت‌نامه تبریزی را مشخص کردیم.»

مدیرعامل باشگاه ذوب‌‌آهن صحبتهایش را اینگونه تمام می کند: «باید برای تیم‌مان برنامه‌ریزی کنیم. شرایط تیم ما به صورتی است که تا یکی دو هفته با جای خالی تبریزی خلأیی احساس نمی‌کنیم اما به هرحال باید در ادامه به دنبال پر کردن جای خالی این بازیکن باشیم. با تدابیری که اندیشیده شده و نظرات امید نمازی در صورت انتقال تبریزی به استقلال استراتژی‌هایی تعریف کردیم که در زمان لازم اعلام می‌کنیم. چهارشنبه با فتحی (سرپرست نوین باشگاه استقلال) تمام موارد انتقال تبریزی را چک کردیم و اگر با مواردی که در نامه قید شده موافقت شود، این انتقال انجام می‌شود و تبریزی به استقلال می‌رود.»

.

منبع : snn.ir