آکاایران: کد خبر: 1541248/47 زمان: 09:52   1397/05/05 بازدید: 258

این آخرین برد ناپلئونی پرسپولیس نخواهد بود!

برای تیمی که تنها 13 بازیکن سرشناس دارد و با جدایی بازیکنان اصلی اش دست و پنجه نرم می کند، چنین بردهایی حکم طلای 24 عیار را دارند.

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس با برانکو در نیم فصل اول فقط به دنبال برد و کسب امتیاز خواهد بود چرا که آن ها در نیم فصل دوم فرصت این را دارند که با نمایش های جذاب و تماشاگرپسند هوادارانشان را راضی کنند و البته از همه چیز مهم تر این که اگر نتیجه حاصل شود، هواداران نیز رضایت خواهند داشت.

 

سرخپوشان پایتخت در مقابل پدیده آن تیمی نبودند که اهالی فوتبال در سه فصل اخیر دیده اند. اما نباید فراموش کرد که آن ها از اواخر خرداد بدنسازی سنگین را سپری کرده و البته جدایی بازیکنان سرشناس در دوران محرومیت را تجربه کرده اند؛ فاقد شک انتظار نمایش دل انگیز از چنین تیمی در اولین گام، همراه با مقداری بی انصافی است.

 

پرسپولیسِ برانکو پدیده را در مشهد شکست داد. در روزی که گل با ضربه پنالتی به دست آمد و دروازه رادو بارها تهدید شد. اگر یکی از حملات پدیده وارد دروازه می شدند، 2 امتیاز برای پرسپولیس از دست می رفت. بنابراین تضمینی نیست که اگر قرمزها یک گل پیش افتادند، حتما پیروز بازی باشند. پس چنین راهکاری هم نمی تواند برای 14 بازی دیگر کاملا عملی باشد.

 

اما با این وجود، می توان انتظار داشت که در بازی های بعدی نیز پرسپولیس چنین پیروزی های را به دست آورد. سرخ ها به هر قیمتی می خواهند از سخت ترین نیم فصل تاریخشان عبور کنند و در این وضعیت باید به مربیِ تیم برای اتخاذ استراتژی حق داد.

 

اکنون به جز بیرانوند و رادوشویچ، تنها 11 بازیکن نامدار در پرسپولیس هستند. همچنین صادق محرمی، وحید امیری، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی پس از اتمام محرومیت راهی تیم های دیگر شده اند.

.

منبع : varzesh3.com