آکاایران: خسرو حیدری: امیدوارم با حضور فتحی تیم به ثبات برسد؛ استقلال همیشه استقلال است و نام بزرگی دارد

آکاایران: خسرو حیدری: امیدوارم با حضور فتحی تیم به ثبات برسد؛ استقلال همیشه استقلال است و نام بزرگی دارد

خسرو درخصوص شرایط استقلال در فصل نوین صحبت کرده است.

طرفداری- خسرو حیدری، درباره شرایط استقلال، تغییرات مدیریتی و ... صحبت هایی را مطرح کرده است.

مصاحبه میزان را می خوانید با کاپیتان استقلال:

*چرا استقلال نتوانست پیش از آغاز فصل تمریناتش را منظم برگزار کند؟

*خیلی از بازیکنان از جمله پژمان منتظری و وریا غفوری به شرایط تیم معترض شدند.

همه ناراحت بودند. قرار بود تیم خیلی خوبی برای فصل نوین بسته شود، اما همه چیز به یک باره عوض شد. مدیریت باشگاه هم دچار تغییراتی شد، آن هم زمانی که چند روز به آغاز لیگ باقیمانده بود. هواداران هم نگران وضعیت تیم شان بودند.

*فکر می کنی چرا این اتفاقات افتاد؟

نمی دانم، اما اصلا به سود استقلال نبود. باشگاه به بازیکنان قول هایی داده بود که عملی نشد. وریا غفوری ناراحت بود، فرشید باقری ناراحت بود. به اینها باید علی کریمی را اضافه کنید که تکلیف قراردادش مشخص نبود. غفوری و باقری با قول های باشگاه قراردادشان را تمدید کرده بودند. از آن طرف، وضعیت بازیکنانی که به تازگی به استقلال اضافه شدند، مشخص نبود. همه این مسائل دست به دست هم داد تا شرایط خوب پیش نرود. تیام و جباروف هم تا دقیقه 90 حضورشان در استقلال مشخص نبود و در شرایطی قرار بود به ما اضافه شوند که ما اردوی ترکیه را پشت سر گذاشته بودیم.

*با آمدن امیرحسین فتحی به جای افتخاری، آیا شرایط تغییر کرده است؟

تغییرات به تازگی انجام شده و امیدوارم باشگاه به ثباتی برسد و نتایجی رقم بخورد که هواداران راضی باشند.

*آیا می توان به این استقلال امیدوار بود؟

استقلال همیشه استقلال است و نام بزرگی دارد. قطعا با تکمیل شدن تیم، شرایط هم بهتر می شود. تیم ما خیلی جوان شده و نفراتی اضافه شده اند در آینده می توانند حرف های زیادی برای گفتن دارا باشند.

*در یک نظرسنجی، بهترین مدافع راست لیگ برتری شدی.

از کسانی که به من رأی دادند، تشکر می کنم. خودم هم خوشحالم که مردم این عنوان را به من دادند. قطعا کسان دیگری بودند که لیاقت بیشتری به نسبت من داشتند. انتخابم به عنوان بهترین یعنی اینکه باید هر سال بهتر باشی، چون توقع بالا می رود.

*صحبت از آسیا کردی، استقلال در مرحله یک هشتم نهایی به السد قطر خورده، دیداری که طبق قرعه باید بازی برگشت در قطر برگزار کنید. آیا با شرایط فعلی، شانسی برای صعود وجود دارد؟

اگر بازی برگشت میزبان بودیم، بهتر بود، اما وقتی در هر مرحله از آسیا قرار می گیریم، هدفی جز پیروزی نباید داشته باشیم. موضوعی که اشاره کردید، پوئن مثبت برای السد است. ما باید کار را در تهران تمام کنیم تا در بازی برگشت به مشکل نخوریم. ما با السد قطر دو فصل پیش بازی کردیم و می دانیم چه تیم خوبی دارند، باید کار قطری ها را در تهران با حضور هواداران مان یک سره کنیم و به مرحله نیمه نهایی برویم. چیزی که ما داریم و اهمیت زیادی دارد، هوادار است. با حضور آنها شرایط خیلی فرق می کند.

*برخی ها اعتقاد دارند که استقلال به نسبت پرسپولیس به قرعه آسانی برخورد کرده است.

اصلا اینطور نیست. شاید برخی ها بگویند الدحیل قطر تیم قوی تر است، اما ببینید السد چه بازیکنانی جذب کرده است.

*چه صحبتی با هواداران داری؟

همانطور که گفتم تیم ما جوان شده و هواداران باید به بازیکنان فرصت بدهند. آنها باید در دیدار های آینده مثل بازی با پیکان به ورزشگاه بیایند و حمایت کنند تا بازیکنان جوان دلگرم شوند.

.

منبع : tarafdari.com