آکاایران: نصیرزاده: انگار ما روزنامه چاپ می کنیم که استقلالی ها نامه های ما را فقط می خوانند و جواب نمی دهند

آکاایران: نصیرزاده: انگار ما روزنامه چاپ می کنیم که استقلالی ها نامه های ما را فقط می خوانند و جواب نمی دهند

هوشنگ نصیرزاده به انتقاد از مسئولان استقلال پرداخت.

طرفداری- هوشنگ نصیرزاده در خصوص اینکه آیا مدیران نوین باشگاه استقلال در خصوص بحث مالی داریوش شجاعیان با این باشگاه مذاکره کرده اند یا خیر، گفت:

به گزارش فارس، وی در ادامه در خصوص اینکه آیا فتحی سرپرست باشگاه استقلال در خصوص شجاعیان با شما صحبت کرده یا خیر، گفت:

فتحی دوست قدیمی من است قبل از اینکه استقلال بیاید ما با هم ارتباط داشتیم و اولین پیام تبریک را من ارسال کردم ولی در خصوص شجاعیان باید بگویم که هیأت مدیره به کمیته تعیین وضعیت شکایت کرده و این موضوع در حال بررسی است باید منتظر بمانیم که ببینیم چه تصمیمی گرفته خواهد شد.

نصیرزاده در ادامه در خصوص اینکه آیا تیم گسترش فولاد تبریز در لیگ فعالیت باید بکند یا ماشین سازی تبریز، گفت:

طبق ماده 5 تمام مدارک مورد تأیید قرار گرفته شده و هیچ کس نباید بهانه ای بیاورد که مدارک لازم برای تغییر اسم را ارسال نکرده ایم من حتی تغییر نام باشگاه گسترش فولاد به ماشین سازی را برای عادل فردوسی پور ارسال کردم تا در برنامه 90 با اسم ماشین سازی تیم ما را معرفی کند اما باز هم دیدم که از نام گسترش فولاد تبریز استفاده کردند در صورتی که در حال حاضر تیم گسترش فولاد تبریز تغییر نام داده است و با توجه به مالکان نوین ماشین سازی شهریار تبریز هویت دارد و در لیگ برتر بازی می کند.

مدیرعامل ماشین سازی شهریار در ادامه درباره ناراحتی مسئولان تبریز از صحبت های فیروز کریمی نیز گفت:

ما دوست نداریم در اطرافمان تنش ایجاد شود برای همین همیشه به دنبال تعامل هستیم، دوستان عزیز بدانند که ما شاید یک یا دو بازی میهمان یادگار امام هستیم بعد از اینکه هوای گرم در روزهای آینده از تبریز خارج شد ما در ورزشگاه اختصاص خودمان بازی خواهیم کرد. ما با آقای بهتاج از مسئولین ورزشی تعامل خوبی داریم و دوست نداریم به هر دلیلی این ارتباط خدشه دار شود برای همین به دنبال تعامل و دوستی هستیم. 

وی در ادامه درباره اینکه با نصرتی بازیکن سابق گسترش تسویه کردند، گفت:

نصرتی برای تیم ما در گذشته زحمات زیادی کشیده است حتی زانوی این بازیکن در تیم ما دچار آسیب شد حتی دکتر کیانی به ما گفت یکی از سنگین ترین عمل های جراحی را روی پای نصرتی انجام دادم. اگر نصرتی مصاحبه نمی کرد و با ما تعامل ایجاد می کرد همان طور که پول ابراهیمی و گودرزی را به موقع دادیم، پول نصرتی را هم می دادیم. نصرتی می توانست در گذشته از ما پول را دریافت کند و صد تا سکه بخرد ولی الان باید با این پول 44 سکه بخرد. 

نصیرزاده در پایان در خصوص اینکه قرار است یک مهاجم نوین به تیم ماشین سازی اضافه شود و تکلیف بازیکن کامرونی مدنظر کادر فنی چه شد،گفت:

تست های پزشکی این بازیکن باید کامل شود تا مجوز کار طبق قراردادهای بین المللی صادر شود تا بتواند برای ما بازی کند. همانطور که متوجه هستیم طبق قانون اگر بازیکنی مجوز کارش از کشور مربوطه صادر نشود ما باید پول آن را کامل پرداخت کنیم اما ما در حال حاضر به دنبال یک مهاجم کامرونی جوان هستیم که سابقه حضور در تیم های ملی کامرون را هم دارد طبق قانون باید پاسپورت بازیکنان خارجی مورد تأیید وزارت ورزش قرار بگیرد تا اجازه ورود به ایران را بدهند. بعد از اینکه مجوزهای لازم را از وزارت ورزش گرفتیم این بازیکن به ایران می آید و در تست های پزشکی ماشین سازی شرکت می کند. با توجه به اینکه بازیکنان ایرانی خوب و باکیفیت در حال حاضر در لیگ ما کم هستند سعی می کنیم از بازیکنان خارجی استفاده کنیم. تیم ما سعی کرد با بیشتر بازیکنان قرارداد بالای دو ساله امضا کند برای همین بعضی از بازیکنان باکیفیت در بازار نقل و انتقالات موجود نیست به همین دلیل اغلب بازیکنان سعی می کنند که قراردادهای خود را فسخ کنند.

.

منبع : tarafdari.com