آکاایران: سیدجلال حسینی: اتفاقات بازی با استقلال خوزستان، پرسپولیس را متحدتر و قوی تر کرده است

آکاایران: سیدجلال حسینی: اتفاقات بازی با استقلال خوزستان، پرسپولیس را متحدتر و قوی تر کرده است

کاپیتان پرسپولیس هواداران را به آرامش دعوت کرد.

طرفداری- سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس درخصوص بازی روز گذشته برابر استقلال خوزستان و جنجال های این بازی توضیحاتی را ارائه داد.

سید جلال حسینی اظهار داشت: 

وی افزود:

آنچه در اهواز روی داد، کل مجموعه پرسپولیس را برای رسیدن به اهدافش مصمم تر کرده است و ما از هواداران می خواهیم در این مسیر ما را همراهی کنند. از آنها می خواهیم تمرکز خود را از روی همه مسائل برداشته و فقط روی یک صدا شدن برای تشویق تیم متمرکز شوند.

به گزارش باشگاه پرسپولیس، وی ادامه داد:

همچنین قصد دارم با توجه به مسائلی که پیش آمد با حسین ماهینی صحبت کنم و با درایتی که از آقای گرشاسبی سراغ دارم و قبل از این نیز باشگاه و تیم را از مراحل سخت عبور داده اند از این مشکل نیز گذر کنیم و خود را قدرتمندتر از گذشته سازیم.

کاپیتان باتجربه پرسپولیس اضافه کرد:

پرسپولیس با سابقه و جایگاهی که دارد هیچ گاه در مقابل چنین مشکلاتی در جا نمی زند. به هواداران می گویم؛ این اتفاقات ما را قوی تر خواهد کرد. حالا اراده ما بیشتر از گذشته نیز شده است. ما می دانستیم کار سختی پیش رو داریم و حالا با تمام وجود احساس کردیم که رقبای ما با تمام ابزارهای متعارف و غیرمتعارف به مصاف ما می آیند تا سد راه پرسپولیس قهرمان شوند. ما همان طور که بزرگان می گویند از تهدید فرصت خواهیم ساخت.

حسینی در ادامه گفت:

من از قبل هم گفته ام، ما در این فصل کار خیلی سختی پیش رو داریم. این سخن را فقط به این دلیل که از حضور نفرات نوین محروم هستیم بیان نکرده ام. مسئله این است که ما دو سال قهرمان شده ایم آن هم فاقد رقیب. حالا همه می آیند که ما را متوقف کنند، در این شرایط آن چه نتیجه را مشخص می کند باز خود ما هستیم. هواداران برای ما خیلی مهم هستند چون فقط همدیگر را داریم.

سید جلال حسینی خاطرنشان کرد:

من از طرف تیم سخنی با هوادارانی دارم که می گویند تلافی خواهند کرد یا انتقام می گیرند. می دانیم احساسات آنها جریحه دار شده است. سال ها با آنها زندگی کرده ایم و می دانیم از توهین ها افسرده و ناراحت هستند. می دانیم از دروغ ها و نسبت های ناروا آزرده شده اند ولی می خواهیم این مسائل را از افکار خود دور کنند چون انرژی آنها و ما را می گیرد. نباید اجازه بدهیم این طور شود. این مسایل دشمنان ما را شاد می کند.  همانطور که این روزها می بینیم آنها که ذهنشان درگیر این گونه تفکرات منفی است، چه شرایطی دارند. پرسپولیس نیازی به این کارها ندارد. ما فقط به انرژی مثبت، آرامش، حمایت و تشویق هواداران خودمان نیاز داریم. بعضی می خواهند در وهله اول پرسپولیس و در مرحله بعدی فوتبال ایران را درگیر مسائلی از این دست کنند. می خواهند مردم در ورزشگاه ها با یکدیگر درگیر باشند. از این برخوردها سود می برند. آنها به ویژه به دنبال ناآرام کردن شرایط پرسپولیس و سکوها هستند. بهترین تلافی این است که هواداران پرسپولیس ورزشگاه را پر کنند و طوری پرسپولیس را تشویق کنند که همه انگشت به دهان بمانند.

کاپیتان پرسپولیس تصریح کرد:

هواداران، مسائلی از این دست که باید  انتقام گرفت را از ذهن بیرون کنند. پرسپولیس همیشه در فوتبال ایران پیشتاز و پیش قراول بوده است. این حوادث تلخ جایی در حافظه پرسپولیس نخواهد داشت. ما هم با تمام وجودمان در میدان حاضر خواهیم شد. برای این امر هم قسم شده ایم و این قول را به هواداران می دهیم.

ما متحد بودیم ولی الان متحدتر و مصمم تر گشته ایم. تماشاگران ما هم باید متحد تر از قبل باشند. چه در ورزشگاه ها و چه در شبکه های اجتماعی باید در این مسیر گام برداریم. باید از تفرقه و چنددستگی در میان تماشاگران، جلوگیری کنیم که خواسته دیگران است.

سیدجلال حسینی افزود:

قطعاً بعضی به دنبال آن هستند که هم برای پرسپولیس دشمن درست کنند و هم در پرسپولیس اختلاف بیندازند. در جلسه ای که ظرف یکی، دو روز آینده با آقای گرشاسبی خواهیم داشت، درباره این مسائل صحبت خواهیم کرد و با درایتی که وجود دارد، به یاری خدا از این مرحله با سربلندی می گذریم.  فقط باز از هواداران می خواهیم به مقابله و مسائلی از این دست فکر نکنند. همه ما باید برای یک اسم بجنگیم و آن اسم، پرسپولیس است. تشویق و حمایت آنها از تیم بهترین پاسخ به همه این مسائل است. نباید اجازه بدهیم دیگران ما را در مسیری که می خواهند، قرار بدهند چون مسیری که باعث قهرمانی و موفقیت های پرسپولیس شد، مشخص است.

.

منبع : tarafdari.com