آکاایران: کد خبر: 1542859/2 زمان: 09:09   1397/05/12 بازدید: 100

هافبک شیلیایی در صدر اخبار

بارسلونا باشگاه تازه آرتورو ویدال (گزارش)

روزنامه های آلمانی و انگلیسی خبر می دهند که آرتورو ویدال هافبک 31ساله ی بایرن مونیخ با بارسلونا قرارداد امضا کرده و انتقال او به باشگاه کاتالان قطعی شده است. 

به گزارش آکاایران: به گزارش "ورزش سه"، روزنامه ی گاردین می گوید درحالیکه باشگاه اینترمیلان ایتالیا برای جذب ویدال پیش قدم شده بود و علاقه ی زیادی برای خرید او از مونیخی ها داشت اما غول کاتالان در آخرین لحظه به میدان آمده و با ارائه ی پیشنهادی در حدود 30 میلیون یورو، هافبک شیلیایی را برای خود خریداری کرده. 


ویدال سه فصل گذشته را با پیراهن بایرن مونیخ در بوندس لیگا بازی کرده بود ولی در طول تابستان شایعات زیادی درباره ی بازگشت او به سری آ مطرح شده بود. ویدال در گذشته سابقه ی بازی برای یوونتوس را داشته و حالا هر دو تیم شهر میلان خواهان جذب این هافبک شیلیایی بودند. اما اینتر تا همین اواخر بیشترین بخت را برای جذب او داشت. 


در فصل اخیر نقل و انتقالات، این دومین بار است که بارسلونا در آخرین لحظاتی که یک فوتبالیست آماده ی امضای قرارداد با یک تیم ایتالیایی می شود، به میدان آمده و او را از چنگ ایتالیایی ها درمی آورد. چند هفته پیش، قهرمان فصل پیش لالیگا، درحالیکه مالکوم در آستانه ی پیوستن به رم بود، او را از چنگ گلادیاتورها درآورد و به نیوکمپ برد. باشگاه رم از این بابت آنقدر ناراحت بود که چند روز پیش، در آستانه ی دیدار رم و بارسا در رقابتهای اینترنشنال چمپیونز لیگ، تمامی توییت هایی که اسم مالکوم در آنها منشن شده بود را بلاک کرد. 


بارسلونا مدتی است به دنبال بازیکنی برای پر کردن جای خالی پائولینیو می گردد، کسی که اوایل تابستان نیوکمپ را ترک کرد تا راهی چین شود. جای خالی این هافبک برزیلی برای سبک بازی ویدال، پست مناسبی خواهد بود. ویدال زمانی که تیمش توپ را در اختیار دارد، بازی را کنترل می کند. او با انرژی فوق العاده، در حملات شرکت کرده و بلافاصله به عقب بازمی گردد تا در فاز دفاعی نقش آفرینی کند.

.

منبع : varzesh3.com