آکاایران: هیئت مدیره پرسپولیس جلسه فوق العاده تشکیل داد

اعضای هیئت مدیره پرسپولیس با یکدیگر دیدار کردند.

طرفداری- هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز با حضور همه اعضا، نشست فوق العاده و چند ساعته ای را تشکیل داد.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، از مهمترین مباحث این نشست گفتگو درباره مسائل مالی و حقوقی مرتبط به بدهی های معوقه باشگاه به مربیان و بازیکنان و تصمیم گیری پیرامون آنها بود. این موارد با توجه به اقدامات باشگاه برای دریافت مجوز حرفه ای سازی باشگاه که مورد تأکید کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارند حائز اهمیت است.

در این نشست همچنین درباره منابع مالی مورد نیاز برای این امر نیز صحبت شد. در این ارتباط درآمدهای باشگاه از حضور در رقابت های لیگ برتر و پیگیری آن از سازمان لیگ مورد توجه قرار گرفت.

 از دیگر موارد دستور جلسه امروز ، پرداخت بخشی از تعهدات مالی این فصل باشگاه نسبت به اعضای تیم بود که در جریان آن دریافت مبلغی از اسپانسر مورد پیگیری قرار گرفت.

 در این نشست درباره بعضی اقدامات در بهره برداری از نام و برند پرسپولیس در خارج از کشور فاقد رعایت قوانین کپی رایت و حقوق باشگاه بحث و گفتگو شد و اعضا برای انجام اقدامات لازم تصمیم گیری کردند.

گفتنی است؛ باشگاه پرسپولیس پیش از این در راستای صیانت از حقوق مادی و معنوی باشگاه در داخل کشور اقدامات لازم را صورت داده است و با پیگیری های انجام شده مراجعه نظارتی و قضایی پیگیر حقوق باشگاه هستند.

.

منبع : tarafdari.com