آکاایران: بازگشت احتمالی کمال به ترکیب اصلی پرسپولیس؛ منشا نیمکت نشین می شود

کامیابی نیا پس از ریکاوری، بار دیگر می تواند در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گیرد.

طرفداری - تیم فوتبال پرسپولیس تهران از چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، پس از کسب پیروزی قاطع مقابل فولاد خوزستان، فرداشب در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف دیگر نماینده این شهر، استقلال خواهد رفت. این مسابقه شانزدهمین تقابل برانکو ایوانکوویچ با نمایندگان اهواز خواهد بود و به نوعی می تواند یادآور جدال دو تیم بر سر قهرمانی در لیگ پانزدهم باشد. این در حالی است که استقلال خوزستان با تغییرات متوالی، چهره ای کاملا نوین به خود گرفته و با ترکیبی جوان پای به مسابقات لیگ هجدهم خواهد گذاشت.

بر این اساس، سرخپوشان عصر امروز آخرین جلسه تمرینی خود در تهران را برگزار کرده و به سمت اهواز پرواز کردند. آنچه از آخرین جلسه تمرینی پرسپولیس استنباط شده، بازگشت کمال کامیابی نیا به ترکیب پرسپولیس و نیمکت نشینی دوباره گادوین منشا بوده است. با توجه به لباس تمرینی بازیکنان، می توان به این نکته پی برد. این در حالی است که کامیابی نیا در دیدار مقابل فولاد خوزستان پس از در رفتگی کتف خود در دقایق ابتدایی از ترکیب خارج شده و جای خود را به گادوین منشا داده بود. با این حال هافبک جنگنده و متعصب سرخپوشان خیلی زود دوران ریکاوری خود را پشت سر گذاشته و با نظر کادر فنی، احتمالا در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

با بازگشت کمال کامیابی نیا به ترکیب اصلی، پرسپولیس بار دیگر با ترکیب 4-4-2 خطی به مصاف رقبا خواهد رفت و برانکو ترجیح می دهد از ترکیبی متعادل و منطقی بهره گیرد. این در حالی است که سرخپوشان در مقابل فولاد پس از مصدومیت کمال از سیستم لوزی استفاده کردند و توانستند نمایش سراسر هجومی و جذابی را مقابل فولاد ارائه کنند. با این حال با توجه به شرایط خاص ترکیب و نفرات، آرایش خطی منطقی تر بوده و پرسپولیس می تواند با میدان داری، کمتر به آب و آتش بزند تا نیم فصل نخست را کج دار و مریز طی کند. همچنین با حضور منشا بر روی نیمکت، برانکو می تواند در مواقع لزوم با یک تغییر تهاجمی، بر قدرت تهاجمی تیم خود بیفزاید و این گونه یک برگ برنده بر روی نیمکت برای مواقعی که کار گره می خورد، داشته باشد.

.

منبع : tarafdari.com