آکاایران: بازگشت بیرانوند یا ادامه با رادو؛ تردید درباره سنگربان نخست پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان

کادر فنی پرسپولیس هنوز درباره سنگربان نخست خود مقابل استقلال خوزستان به اجماع نرسیده است.

طرفداری - تیم فوتبال پرسپولیس تهران از چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، پس از کسب پیروزی قاطع مقابل فولاد خوزستان، فرداشب در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف دیگر نماینده این شهر، استقلال خواهد رفت. این مسابقه شانزدهمین تقابل برانکو ایوانکوویچ با نمایندگان اهواز خواهد بود و به نوعی می تواند یادآور جدال دو تیم بر سر قهرمانی در لیگ پانزدهم باشد. این در حالی است که استقلال خوزستان با تغییرات متوالی، چهره ای کاملا نوین به خود گرفته و با ترکیبی جوان پای به مسابقات لیگ هجدهم خواهد گذاشت.

با توجه به محدودیت های موجود در نفرات پرسپولیس، ترکیب اصلی این تیم برای تقابل با استقلال خوزستان تا حدود زیادی مشخص است و تنها حضور کمال کامیابی نیا و علیرضا بیرانوند در ترکیب تیم مبهم باقی مانده و مشخص نیست تصمیم نهایی کادر فنی درباره حضور این بازیکنان در ترکیب اصلی به چه شکلی خواهد بود. گرچه تصاویر آخرین جلسه تمرینی پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی حاکی از آن است که کمال کامیابی نیا و بوژیدار رادوشوویچ در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت. با این حال از اردوی پرسپولیس خبر می رسد کادر فنی درباره انتخاب سنگربان نخست تیم مقابل رقیب اهوازی به اجماع نرسیده اند.

از یک سو علیرضا بیرانوند پس از پشت سر گذاشتن تمرینات اختصاصی با پانادیچ، به مرز آمادگی رسیده و آماده حضور در میادین پس از پشت سر گذاشتن جام جهانی و دیر اضافه شدن به تمرینات پیش فصل است و از سوی دیگر رادوشوویچ در دو دیدار قبلی پرسپولیس نمایش خوبی داشته و با ثبت دو کلین شیت، از آمادگی و انگیزه بالایی برخوردار است. از آن جایی که سرمربی کروات پرسپولیس ترجیح می دهد به ترکیب برنده خود دست نزند، احتمال حضور رادوشوویچ در ترکیب بیشتر به نظر می رسد ولی با این حال زمان زیادی به دیدار رفت مقابل الدحیل باقی نمانده و علیرضا بیرانوند برای رسیدن به آمادگی کامل برای آن مسابقه، نیازمند حضور در مسابقات لیگ برتر و بازی کردن است. طبق برنامه قبلی، قرار بود بیرانوند از هفته سوم در ترکیب اصلی قرار گیرد ولی درخشش و آمادگی رادوشوویچ، شک و تردید کادر فنی را به دنبال داشته است.

این در حالی است که رادوشوویچ فصل گذشته در دو دیدار رفت و برگشت تیمش مقابل استقلال خوزستان به میدان رفته و با حضور دوباره در ترکیب اصلی، می تواند برای سومین مرتبه متوالی مقابل این تیم قرار گیرد.

.

منبع : tarafdari.com