آکاایران: عیسی زاده، مدیرعامل نفت آبادان: سایه سنگین رانت تیم های استقلال و پرسپولیس بر درآمدهای تبلیغاتی لیگ برتر دیده می شود

آکاایران: عیسی زاده، مدیرعامل نفت آبادان: سایه سنگین رانت تیم های استقلال و پرسپولیس بر درآمدهای تبلیغاتی لیگ برتر دیده می شود

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان گفت: سایه سنگین رانت تیم فوتبال استقلال و پرسپولس بر در آمدهای تبلیغاتی لیگ برتر ایران دیده می شود و از سازمان لیگ انتظار داریم در قرارداد نوین تبلیغات دور زمین تمام تیم ها را ببیند و حق ما را ضایع نکند.

طرفداری- علی عیسی زاده، در پاسخ به این سوال که چرا درهفته های اول و دوم تبلیغاتی محیطی وجود نداشت؟ اظهار کرد:

وی بیان کرد:

شنیده ایم که قرارداد خوبی در این زمینه منعقد شده و انتظارمان از سازمان لیگ این است  که حق و حقوق تمام باشگاه ها را در نظر بگیرد و مانند فصول گذشته نباشد که درآمد تبلیغات که حق تمام تیم ها است، صرف پرداخت بدهی های استقلال و پرسپولیس شود. این دو تیم خودشان به سازمان لیگ بدهکار هستند و نباید این درآمد تنها صرف آنها شود و باید حق باشگاه های دیگر نیز داده شود.

به نقل از ایسنا، مدیرعامل باشگاه نفت آبادان، گفت :

مردم از  ما انتظار دارند و ما هم باید بازیکن خوب جذب کنیم و تنها تیم های استقلال و پرسپولیس نیستند که مشکل دارند. درست است  که این دو تیم بزرگ هستند  ولی  نمی توانیم از  حق و حقوق مان بگذریم و از  سازمان لیگ انتظار داریم که در قرارداد نوین برای تبلیغات، تمام تیم ها را ببیند و حق ما را ضایع نکند.

عیسی زاده در پایان صحبت های خود در پاسخ به این سوال که باشگاه های استقلال و پرسپولیس معتقدند که باتوجه به این که بیشترین هوادار را دارند پس باید سهم بیشتری از  درآمد تبلیغات دور زمین به آن ها برسد؟ عنوان کرد:

اگر تیم های دیگر مقابل آنها بازی نکنند پس این دو تیم چگونه می خواهند در لیگ بازی کنند؟ به گفته خود مسئولان این باشگاه ها، هر دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولس 60، 70 میلیارد تومان از  پیامک ایرانسل درآمد نصیب شان می شود  که این درآمد هنگفتی است. سایه سنگین رانت استقلال و پرسپولس بر درآمدهای تبلیغاتی لیگ برتر ایران دیده می شود و این در حالی است که ما بدهکار سازمان لیگ شده ایم و نمی دانم بر چه اساسی با ما این گونه رفتار می شود  و این ظلم مضاعفی در حق است.

.

منبع : tarafdari.com