آکاایران: تاثیر ویژه ستاره سابق میلان بر حریف ایران +عکس

تیم ملی فوتبال کامبوج حریف دوم ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا وابستگی فنی و روانی زیادی به ستاره سابق تیم ملی ژاپن و باشگاه میلان ایتالیا دارد.

به گزارش مشرق، به نقل از سایت  Sportrefresh کامبوج، کیسوکه هوندا از زمان پذیرفتن مدیریت فنی تیم ملی فوتبال کامبوج کنار فلیس دالماس سرمربی 31 ساله در سال 2018 میلادی سعی کرد تا سبک بازی موردنظرش را در این تیم اجرایی کند. این مسئله در پیروزی کامبوج برابر پاکستان در انتخابی جام جهانی 2022 و 2 بازی اخیر مرحله گروهی این رقابت ها با تیم های ملی هنگ کنگ و بحرین مشهود بود. کیسوکه هوندا به بازیکنانش القا کرده که از حریفان خود هراسی نداشته باشند و در تمام طول بازی مبارزه کنند و تسلیم نشوند.

بر اساس این گزارش، کیسوکه هوندا خطاب به کامبوجی ها می گوید: نمی خواهم درباره اشتباهات شما حرفی بزنم اما اگر بخواهید به اتفاق هم ترس از بازی داشته باشید، عصبانی می شوم. شما خوب پیش می روید و کامبوج در حال تغییر است. این تیم آینده شما است.

کامبوج

دستور کیسوکه هوندا  بسیار مهم است زیرا می خواهد حافظه بازیکنان کامبوج همیشه از یک بازی برای بازی دیگر هوشیار باقی  بماند. 50 هزار تماشاگر در بازی روز گذشته برابر بحرین با وجود شکست یک بر صفر خانگی به تشویق هوندا و فریاد زدن نام او پرداختند. این نشان دهنده این است که او برای توسعه فوتبال کامبوج دست به هر تلاشی می زند.

تیم ملی فوتبال کامبوج در سومین بازی خود روز 18 مهر ماه سال جاری در ورزشگاه آزادی تهران میهمان ایران است.

منبع: تسنیم
.

منبع : mashreghnews.ir