پلیس راه مازندران عصر فردا در نخستین جمعه مردادماه جاده چالوس را برای تخلیه بار ترافیکی و سهولت در آمد وشد خودرو ها یکطرفه می کند.

گروه استانی تیتریک،سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد وشد وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ فردا تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۶ مرداد ماه از کرج به مرزن آباد ممنوع خواهد شد.

وی افزود: برای سهولت در بازگشت مسافران از چالوس به استان البرز رفت و آمد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۵ مرداد ماه تا ساعت یک بامداد روز شنبه ۶ مرداد از مرزن آباد به کرج  یکطرفه می شود.

به گزارش آکاایران: سرهنگ قدمی گفت: آمد وشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت ازجاده کرج -چالوس همچنان ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد موتورسیکلت ها بجز موتور سیکلت های امدادی تا پایان محدودیت های ترافیکی در جاده کرج - چالوس ممنوع خواهد بود.

وی با بیان اینکه آمد وشد همه تریلر ها از جاده هراز ممنوع بوده گفت: رفت و آمد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز های پنج شنبه و جمعه از جاده هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه این استان را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می کند.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری کرج - چالوس درحوزه استحفاظی مازندران قراردارد.

انتهای پیام/آ

.

منبع : شبکه خبری تیتر یک