آکاایران: امام جمعه خاش گفت: حقوق بشر آمریکایی در ظلم به جوامع بشری، جنایت و انواع تحریم و فشار آوردن به ملت ها خلاصه شده است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،حجت الاسلام غلامرضا دهقان امام جمعه خاش  در خطبه‌های این هفته خاش اظهار داشت: وضع تحریم‌های ظالمانه در چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی علیه دولت و ملت ایران سبب اقتدار کشور شده و ملت ما با شایستگی توانسته اند روی پای خود بایستند و با شرایط دشوار کنار بیایند.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: تحریم‌های دارویی، فشار‌های اقتصادی، تجاری، صنعتی، تحریم سوخت و ... که از سوی آمریکایی‌ها علیه ایران اسلامی تصویب و اجرا می‌شود نشان دهنده این مطلب است که آمریکا و هم پیمانان آن دلسوز ملت ما نیستند و فقط در شعار خود را مدافع حقوق بشر می‌دانند.

امام جمعه خاش با اشاره به اینکه در ایام و موسم انجام مناسک حج قرار داریم افزود: حج فرصتی بسیار مهم برای تزکیه و پاک کردن قلب‌ها از گناه و تقصیرهاست که در زندگی از فرد مسلمان سرزده است.

دهقان گفت: حقوق بشر آمریکایی در ظلم به جوامع بشری، جنایت و انواع تحریم و فشار آوردن به ملت‌ها خلاصه شده است.

وی ادامه داد: انسان در سرزمین عرفات و طواف بیت الله الحرام و دیگر شعائر الله با توبه و بخشش پروردگار متعال پاک می‌شود.

حجت الاسلام دهقان اظهار داشت: کنگره عظیم حج فرصتی مناسب برای تالیف قلوب و به نمایش گذاشتن اتحاد و همبستگی امت اسلام است.

وی همچنین با گرامیداشت مناسب‌های هفته روز خبرنگار را به اهالی اصحاب رسانه تبریک گفت.

انتهای پیام/ع

خطبه های نماز جمعه خاش 

.

منبع : https:yjc.ir