آثار خانمل ادن علوی

نمایشگاه نقاشی با عنوان " در جستجوی نغمه های زندگی " آثار خانم "لادن علوی" از 5 دیماه در "گالری ایده پارسی" برگزار میگردد.
نمایشگاه  " در جستجوی نغمه های زندگی " شامل 23 اثر از این هنرمند است که با تکنیک آبرنگ کار شده است. در آثار فوق هنرمند تصاویری از طبیعت و مناظر روستایی را به نمایش گذاشته است .

لادن علوی متولد 1339و دارای مدرک فوق لیسانس نقاشی است او هم اکنون عضو رسمی و پیوسته انجمن نقاشان ایران

و مدرس طراحی و نقاشی می باشد.لادن علوی تا کنون در 25 نمایشگاه گروهی شرکت داشته و 5 نمایشگاه انفرادی نیز برگزار کرده است . وی دارای بیش از سی سال سابقه نقاشی است و دارنده دیپلم افتخار و لوح تقدیر از  دانشگاه آزاد اسلامی در  فستیوال سراسری نقاشی  سال 79 میباشد .

با این وجود اومی‌گوید:

 اگرچه دانشگاه و اساتید  نقش مهمی را در مسیر دانشجویان بازی می‌کنند اما مهمترین کارگاه یاد‌گیری برای  هنرمند زندگی است، زندگی با تمام فراز و نشیب هایش همانند پالایشگری برای روح  پویای هنرجو  است. زنان و کودکان جایگاه ویژه ای در نقاشی های او دارند، وی در ارتباط با رنگهای به کار رفته در آثارش می گوید: من سعی میکنم رنگ های درخشان امید و زندگی را از تاریکی و نا امیدی بیرون بکشم و تولد جدیدی را از غم هایم خلق کنم و خداوند هم همیشه حامی و راهنمای من در این جریان بوده پس من رنگ های شاد و درخشانم را به بیننده ها هدیه میکنم، چرا که زندگی همانا سرود امید در دل داشتن است.

نمایشگاه  " در جستجوی نغمه های زندگی " تا 10 دی ماه هر روز از ساعت 17 الی 20 در گالری ایده پارسی به آدرس خیابان شریعتی - خیابان کلاهدوز - کوچه اله وردی آذر - پلاک 28 - پذیرای علاقه مندان و هنر دوستان می باشد .

نمایشگاه نقاشی  در جستجوی نغمه های زندگی


گالری ایده پارسی
آثار خانمل ادن علوی
منبع : seemorgh.com