آکاایران: سریال شهرزاد 3 از مرگ نقش فرهاد «مصطفی زمانی» خبر داد

فصل سوم سریال شهرزاد زمستان 1396 با داستانی عاشقانه اکران می شود سید محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد در جواب به این سوال که بعنوان تهیه کننده و سرمایه گذار چقدر روی اثر اعمال نظر میکند توضیح داد;

این موضوع بستگی زیادی به کارگردان دارد. به نظرم باید همیشه و انرژی را برای درست شدن متن گذاشت, وقتی متن درست باشد یعنی نقشه راه حاضر هست.وقتی شما با فتحی و میرباقری کار میکنید, خیلی نگران کارگردانی نیستید, باید دغدغه را روی متن بگذارید.

سریال شهرزاد 3 از مرگ نقش فرهاد (مصطفی زمانی) خبر دادسریال شهرزاد 3 از مرگ نقش فرهاد (مصطفی زمانی) خبر داد

وی ادامه داد; در کار باید مالکیت را از مدیریت جدا کرد. تهیه کننده می تواند با دخالت بی جا در کار,باعث لطمه خوردن اثر و در نهایت لطمه به خودش شود. چیزی که در این آلبوم خودش را به خوبی نشان میدهد و باعث شده “شهرزاد” از تک تک عوامل خودش هم بزرگتر شود,متن درستی هست که توانست با مردم رابطه برقرار کند.

امامی درمورد نقدهایی که نسبت به فصل دوم شهرزاد در سنجش با فصل اول آلبوم داشت نیز عنوان کرد; خوشحالیم رقیب خود ما شده ایم و با فصل اول سنجش می شویم. به هر حال فصل اول “شهرزاد” یک پدیده در نمایش خانگی بود.درمورد فصل دوم هم باید بگویم که نظراتی که ما از منتقدان گرفتیم, با نظرات مردم کمی تفاوت دارد.

در واقع اگر به قصه به شکل مستقل نگاه کنیم, نقد زیادی ندارد چون به گفته مشهور به حکایت آب نبستیم.فصل دوم شهرزاد از لحاظ ریتم, بازی ها و مابقی شاخصه ها امتیاز بالایی میگیرد, سری دوم ساختن خیلی کار سختی هست و حفظ موفقیت از رسیدن به خود موفقیت کار سخت تری هست.

امامی هم چنین یادآور شد; مردم با خبر میباشند کاری که در سری دوم شده, اصلا کم فروشی نیست.زمانی وجود دارد که مثلاً می گویند سری اول اعتماد مردم را جلب کرده اند, اما در سری دوم از آن اعتماد سواستفاده شده هست, درمورد “شهرزاد” ماجرا این طور نیست و بحث سلیقه مطرح هست.

سریال شهرزاد 3 از مرگ نقش فرهاد (مصطفی زمانی) خبر دادسریال شهرزاد 3 از مرگ نقش فرهاد (مصطفی زمانی) خبر داد

این تهیه کننده با اشاره به این که نتیجه تمام رخداد های فصل دوم را در فصل بعدی می توان دید,اظهار کرد; وقتی فصل سوم تمام شود, متوجه دلیل همۀ رخداد هایی که برای شخصیت های گوناگون در فصل دوم افتاد, میشوید.کوچکترین مسائل مانند تعلیم رانندگی شهرزاد که امروز مورد نقد قرار می گیرد, در فصل سوم کاربرد دارد.

با وجود کامنت های ناراضی, من از یک چیز مطمئن هستم و آن هم این هست که در اتمام فصل سوم, مردم به دلیل فصل دوم از ما تشکر می کنند! امامی در جواب به این سئوال که قصه سریال در فصل سوم تمام می شود یا ممکن هست فصل چهارمی هم در کار باشد, بیان کرد; قصه در فصل سوم تمام میشود.

گرچه قصه “شهرزاد” پتانسیل ادامه دادن را دارد و میتوان از دل آن, دیگر کاراکترها را بیرون کشید و سرگذشت آن ها را تعریف کرد اما با چیزی که مخاطب از ما میخواهد, در فصل سوم مشخص می شود و همان جا اتمام حکایت سریال “شهرزاد” خواهد بود.

امامی هم چنین با بیان این که زمان عرضه فصل سوم را زمستان 1396 میدانند, درمورد فصل سوم حکایت گفت; معتقدم فصل سوم به لحاظ داستانی همانی هست که مردم دوست دارند.در واقع تم عاشقانه نمونه فصل اول به فضای کلی سریال بازمی گردد.

سریال شهرزاد 3 از مرگ نقش فرهاد (مصطفی زمانی) خبر دادسریال شهرزاد 3 از مرگ نقش فرهاد (مصطفی زمانی) خبر داد

مصطفی زمانی زاده 30 خرداد سال 61 در شهر گیلان هست بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی می باشد. او با سریال تلویزیونی یوسف پیامبر به تلویزیون ایران معرفی شد و به شهرت رسید.پدر وی مازندرانی و مادرش گیلانی هست. او دارای 3 برادر و 1 خواهر می باشد و خودش فرزند سوم خانواده هست. او تا هفت سالگی در استان گیلان زندگی کرد و از هفت سالگی به بعد در شهرستان فریدون کنار بزرگ شد.

از سال 85 پا به عرصه تلویزیون و سینما گذاشت و با سریال یوسف پیامبر به مردم معرفی شد. او در بین کاندیداهای چندان برای نقش یوسف, توسط فرج الله سلحشور گزینه شد.وی هم حالا در استان تهران زندگی می کند و مجرد هست.

سریال شهرزاد 3 از مرگ نقش فرهاد (مصطفی زمانی) خبر دادسریال شهرزاد 3 از مرگ نقش فرهاد (مصطفی زمانی) خبر داد

.

منبع : parsnaz.ir