آکاایران: بازیگر پزشک دهکده هم قربانی آزار جنسی شده است

آکاایران: بازیگر پزشک دهکده هم قربانی آزار جنسی شده است 

جین سیمور بازیگر سرشناس سریال دکتر دهکده که در ایران طرفداران بسیار زیادی یافت کرد، از اذیت جنسی علیه خود سخن گفت. جین سیمور بازیگری که در ایران برای بازی در سریال “دکتر دهکده” چهره شناخته شده ای هست در مصاحبه با برنامه “سانرایز” اعلام کرد که در نخست وارد شدن به دنیای بازیگری از جانب یکی از قدرتمندترین تهیه کنندگان هالیوود مورد اذیت جنسی قرار گرفته هست.

بازیگر پزشک دهکده هم قربانی آزار جنسی شده استبازیگر پزشک دهکده هم قربانی آزار جنسی شده است

 به گزارش پارس ناز او در این خصوص گفت;”خیلی با خودم کلنجار رفتم که درمورد این حادثه گفتگو کنم یا نه و به این نتیجه رسیدم که حالا گفتگو کردن از آن خیلی اهمیت دارد.”به قول سیمور یکی از تهیه کنندگان نیرومند آن روزهای هالیوود به او توصیه بازی در یکی از آثارش را ارائه کرده و در قبال اینکار وی را مورد اذیت جنسی قرار داده بود.

هنگامی که سیمور پایداری می کند و در برابر او می ایستد با تهدید روبه رو میشود.بازیگر “دکتر دهکده” در این خصوص گفت;”او فرد قدرتمندی بود. در واقع او برای یکسال تمام مانع فعالیت من در عرصه بازیگری شد. این موضوع حتی مرا به سمت کنار گذاشتن بازیگری پیش برد.”

بازیگر پزشک دهکده هم قربانی آزار جنسی شده استبازیگر پزشک دهکده هم قربانی آزار جنسی شده است

جین سیمور «متولد 15 فوریه 1951» بازیگر انگلیسی هست.پدر او جان بنجامین فرنکِنبرگ متخصص زایمان و جزو یهودی های انگلستان بود که ریشه لهستانی داشت و مادرش میک پرستار و متولد هلند بود که در زمان جنگ جهانی دوم اسیر جنگی بود

اسم وی در زمان تولد جویس پنلوپه ویلهلمینا فرنکنبرگ بود. او در سن 17 سالگی اسم هنری جین سیمور را برای خود برگزید که اسم همسر هنری هشتم سلطان انگلستان در قرن شانزدهم بود

.

منبع : parsnaz.ir