امیرمهدی ژوله نوسنده و بازیگر ایرانی درمورد دختر آمریکایی که اخیرا پرده بکارت خود را در مزایده به فروش رسانده بود پستی منتشر کرد. یک دختر آمریکایی بکارتش را به مبلغی حدود 3 میلیون دلار به یک بازرگان اهل ابوظبی فروخت.

این دختر 19 ساله که جیزل نام دارد, بکارتش را روی یک سایت به حراج گذاشته بود. این سایت به دختران باکره ای که می خواهند بکارت خود را بفروشند فضایی ارائه می کند تا بتوانند خریداری راکه بالاترین توصیه را میدهد پیدا کنند.

پست جنجالی امیرمهدی ژوله درباره حراج پرده بکارت دخترپست جنجالی امیرمهدی ژوله درباره حراج پرده بکارت دختر

نظر امیر مهدی ژوله درمورد دختری که بکارتش رو سه میلیون دلار فروخت:

امیر مهدی ژوله خنده دار پرداز کشورمون با انتشار تصویر و متن زیر نسبت به فروش پرده بکارت این دختر به یک بازرگان اماراتی به مبلغ سه میلیون دلار واکنش نشان داد و نوشت :

پست جنجالی امیرمهدی ژوله درباره حراج پرده بکارت دخترپست جنجالی امیرمهدی ژوله درباره حراج پرده بکارت دختر

دختری که پرده بکارتش را فروخت

نام این خانوم جیزله به گزارش روزنامه ایندیپندت (جیزل) در یک حراجی در سایت بکارتش رو به مبلغ سه میلیون دلار به یک بازرگان اماراتی فروخته. ایشون همچنین اعلام کرده قصد داره با این پول خونه بخره,هزینه دانشگاهش رو بده و یه سفر دور دنیا داشته باشه… گرچه هرکی به خودش مربوطه با مال و اموالش چیکار میکنه.یکی دوست داره بفروشه.یکی دوست داره ببخشه. یکی دوست داره بلند مدت بخوابونه سودش رو بگیره.

فقط به نظرم این آقای بازرگان اماراتی یا بکارت نمیدونسته چیه یا دلار نمیدونسته چنده یا فقط یه چیزی راجع به تجارت شنیده بوده.به گزارش پارس ناز بعد سه ملیون دلار ؟ این معامله بازار رو به هم نمیریزه؟مسئولین به این گران فروشی ها رسیدگی نمیکنن؟ آیا ؟

والا نه به این بازرگان اماراتی,نه به پسر ایرانی. پسر پلشت ایرانی در ازای هر یه باری که میبره بیرون یه قلیون میده با سرویس چایی,هفت بار هم میبره تو یه قلیون میده با سرویس چایی.تازه اخرش هم فکر میکنه رفته تو پاچه اش, همه ی هزینه ها فقط واسه اون شده. بعد خونه بخره با پولش؟پس فردا به بچه ش چی میگه؟

میگه من واسه خشت خشت این خونه عرق ریختم؟ بعد خیلی مهمه که ایشون تو سفر دور دنیاشون ,ایران هم تشریف میارن؟درسته ما خیلی جزو دنیا نیستیم ولی مهمون نوازیمون زبانزد خاص و عامه. بیشتر که فکر میکنم میبینم نقش این سایت رو در فیلمهای فارسی پیش از انقلاب معمولاً جلال پیشوائیان و عنایت بخشی بازی میکردند.

با هنرمندی حسین گیل پانوشت لطفا یا بخندید یا نخندید.با هم زدنِ خبر و فاشگویی های جنسی و پندهای اخلاقی و آقای ژوله از شما انتظار نمیرفت و مفید شد رامبد ادمت کرد,باعث بلاک شدنِ خودتون و بسته شدن کامنت ها نشید.

مطالب مرتبط :

دختر جوان و زیبارویی که پرده بکارت خود را حراج کرد

.

منبع : parsnaz.ir