آکاایران: در حالی که روزشماری برای آغاز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه زاده آغاز شده است هر روز خبرهای مهمی از این جشنواره مهم سینمایی به گوش میرسد و خبرهای مربوط به این جشنواره از افتتاحیه ، اختتامیه گرفته تا بزرگداشت ها ، داوران و ... در صدر خبرهای فرهنگ و هنر قرار دارد.

بعد از اعلام زمان مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره فجر 97 ، نوبت به اعلام نام مجری هایی است که قرار است مراسم افتتاحیه و اختتامیه را اجرا کنند. در ادامه به معرفی مجری های معرفی شده سی و هفتمین دوره جشنواره میپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

انتخاب منصور ضابطیان به عنوان مجری افتتاحیه جشنواره فجر

صفحه رسمی جشنواره فیلم فجر با انتشار پستی خبر از حضور منصور ضابطیان به عنوان مجری افتتاحیه جشنواره فجر داد.

جشنواره فیلم فجر

 

جشنواره فیلم فجر 96

 

منصور ضابطیان هم با انتشار پستی در واکنش به خبر انتخاب او به عنوان مجری مراسم افتتاحیه نوشت : انشاء الله بتونم آبرو داری کنم .

 

و اما محمدرضا شهیدی فر مجری اختتامیه جشنواره فجر امسال شد

منصور ضابطیان مجری برنامه رادیو هفت اجرای مراسم افتتاحیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را برعهده گرفت و محمدرضا شهیدی فر به عنوان مجری اختتامیه جشنواره فجر امسال انتخاب شد.

Image result for ‫محمدرضا شهیدی فر‬‎

محمدرضا شهیدی فر یکی از مجریان نام آشنای تلویزیون است که برنامه پارک ملت با اجرای او یکی از برنامه های قدیمی تلویزیون است. برنامه مردم ایران سلام یکی دیگر از برنامه هایی بود که محمدرضا شهیدی فر اجرای آن را در تلویزیون برعهده داشت و در دوره ای در کنار رامبد جوان و تیم سازنده خندوانه حضور داشت.

Image result for ‫محمدرضا شهیدی فر‬‎