آکاایران: مهرداد صدیقیان متولد 30 بهمن 67  یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون است. او فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگری از سال ۱۳۸۴ با فیلمعصر جمعه آغاز کرد و با بازی در فیلم اتوبوس شب به شهرت رسید.مهرداد در دومین تجربه خود در عالم بازیگری با فیلم اتوبوس شب در کنار بزرگی جون خسرو شکیبایی بود، درخشش او در این فیلم جایزه بهترین بایگری مرد جشن خانه سینما در سال 85 را برای وی به ارمغان آورد.

 مهرداد صدیفیان با بازی در فیلم ماجرای نیمروز , نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر شد.اما امسال با حضور در 4 فیلم مختلف در جشنواره فجر , شانس این را دارد که به عنوان بهترین بازیگر مرد در جشنواره سی هفتم فیلم فجر انتخاب شود. در ادامه به معرفی این چهار فیلم و نقش مهرداد صدیقیان در این فیلم ها میپردازیم. با اکاایران همراه باشید.

فیلم های مهرداد صدیقیان در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

 مهرداد صدیقیان در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با چهار فیلم سونامی ، ایده اصلی ، سمفونی نهم و طلا حضور دارد و امیدوار است با یکی از این فیلم ها شانس دریافت سیمرغ بلورین جشنواره را از آن خود کند.

 

مهرداد صدیقیان در فیلم طلا

مهرداد صدیقیان

فیلم طلا به کارگردانی پرویز شهبازی یکی از فیلم های پذیرفته ده در بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر 37 است که مهرداد صدیقیان یکی از بازیگران این فیلم است و در این فیلم با بازیگرانی چون هومن سیدی، نگار جواهریان، طناز طباطبایی، احترام برومند و هدی زین العابدین همبازی است.

مهرداد صدیقیان در فیلم سمفونی نهم

مهرداد صدیقیان فیلم

سمفونی نهم یکی دیگر از فیلم های مهرداد صدیقیان در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است که به کارگردانی محمدرضا هنرمند و چهره هایی چون حمید فرخ نژاد، ساره بیات، محمدرضا فروتن، علیرضا کمانی، هدی زین العابدین، پژمان بازغی جلوی دوربین رفت.

مهرداد صدیقیان در فیلم ایده اصلی

مهرداد صدیقیان فیلمها

مهرداد صدیقیان با فیلم ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد و در این فیلم با بازیگرانی چون بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی و شهباز نوشیر همبازی است.

مهرداد صدیقیان در فیلم سونامی

مهرداد صدیقیان دورهمی

مهرداد صدیقیان با فیلم سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی در بخش نگاه نو جشنواره فیلم فجر 37 حضور دارد دو در این فیلم با بازیگرانی چون بهرام رادان، علیرضا شجاع نوری، رعنا آزادی ور، فرشته حسینی، علیرضا ورزنده، امیر شریعت، با حضور امیرمهدی ژوله و محمدرضا غفاری همبازی است.