آکاآپ: فیلم سینمایی جانان به کارگردانی کامران قدکچیان و تهیه کنندگی محمد نجیبی، عاشقانه از گذشته های دور تا به امروز را به تصویر میکشد و عاشقانه ای آرام با بازی امین حیایی و مژگان بیات را در معرض دید مخاطبان قرار میدهد. این فیلم به زودی اکران خود را در سینماهای کشور آغاز میکند.برای مشاهده تصاویر این فیلم و مطالعه خلاصه داستان فیلم جانان در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

 

امین حیایی و پروانه معصومی در فیلم جانان

عوامل سازنده فیلم جانان

در خلاصه داستان فیلم جانان آمده است:جانان روایت عشق و وفاداری است. عشقی ناب از گذشته های دور و تلاقی این عاشقانه با داستان عشق دختر و پسری از نسل امروز ...

فیلم سینمایی جانان روایتی از داســتان زندگی دختری جوان از یک خانواده فرهنگی و شاعر مسلک است که به طور اتفاقی از دیوان حافظ قدیمی نامه ای پیدا می کند که حکایت از عشــقی دیرین در سال های بسیار دور دارد. جانان حس غریبی به نامه دارد، نمی داند چه کند، پس تفألی به حافظ می زند و...

 

عکسی از مژگان بیات ،امین حیایی و پروانه معصومی در فیلم جانان

دانلود فیلم جانان

 

 

بازیگران فیلم جانان عبارتند از :امین حیایی، مژگان بیات، پروانه معصومی، بیژن بنفشه خواه، سحر زکریا، مهران رجبی و چنگیز وثوقی در فیلم جانان به ایفای نقش پرداختند.

فیلم جانان با بازی امین حیایی

در حالی که تنها چند روز تا اکران فیلم جانان ساخته کامران قدکچیان به تهیه کنندگی محمد نجیبی زمان باقی است از پوستر اصلی این فیلم سینمایی رونمایی شد.

پوستر فیلم جانان