آکاآپ: با فرارسیدن ماه محرم تلویزیون سریال های مناسبتی خود را برای این ماه آماده میکند تا در این شبها در کنار مردم حضور پررنگ تری داشته باشد. مثل سالهای گذشته شبکه های مختلف سیما سریال های محرمی درنظر گرفته اند که با فرا رسیدن این ماه روی آنتن میرود . 

روابط عمومی معاونت سیما سریال های محرم 98 در شبکه های مختلف سیما را معرفی کرد.به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، «بوی باران»، «محکومین ۲»، «مرضیه» و «دریا نزدیک است» و «ستایش ۳» در ماه‌های محرم و صفر روی آنتن شبکه‌های یک، دو و سه می‌رود. برای معرفی و مطالعه خلاصه داستان این سریال ها در ادامه مطلب با آکا آپ همراه باشید.

 

معرفی سریال های محرم 98 در شبکه های مختلف سیما

سریال محرم 98 در شبکه یک سیما

مجموعه تلویزیونی «بوی باران» به تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان و کارگردانی محمود معظمی کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۷۵ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید شده و این شب‌ها ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن شبکه یک است و بعد از اتمام این سریال بعد از ایام عاشورا و تاسوعا پخش سریال محکومین 2 آغاز میشود.

سريال هاي محرم 98

 

سریال محکومین 2 به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه کنندگی ناصر هاشمی سریال جدید شبکه یک سیما است که در اپیزودهای مختلف با محوریت موضوع مجازات جایگزین در حال آماده سازی برای پخش در ایام محرم و صفر از شبکه یک سیما است و بازیگران زیادی در این مجموعه اپیزودیک جلوی دوربین رفته اند.

سریال محرم 98 در شبکه دو سیما

مجموعه تلویزیونی «مرضیه» به تهیه‌کنندگی مجید اوجی و  کارگردانی فلورا سام برای پخش در ماه محرم در ۱۵ قسمت تهیه شده است. داستان «مرضیه» یک ملودرام اجتماعی است که ماجرایی از جامعه روز را به تصویر می‌کشد.

معرفی سریال های محرم

مرضیه سریالی به تهیه کنندگی مجید اوجی است که روایتی از داستان های روز جامعه را با بازی داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، ماه چهره خلیلی، امیرحسین صدیق ،مجید مظفری، پژمان بازغی، علی اوجی، حسن زارعی، نیلوفر شهیدی، شیوا خسرومهر، مختار سائقی و ... به تصویر میکشد.

سریال محرم 98 در شبکه سه سیما

شبکه سه سیما برای ایام محرم و صفر دو سریال را تدارک دیده است و ابتدا مینی سریال 6 قسمتی دریا نزدیک است به کارگردانی علی مهدی پور در دهه اول محرم پخش می شود و بعد از آن سریال ستایش 3 ساخته سعید سلطانی روی آنتن شبکه سه میرود.

سریال های که در محرم پخش میشوند

 

در خلاصه داستان «دریا نزدیک است» آمده است: علی مراقب بیماران در حال احتضار است و در تلاش معاش برای خانواده‌اش، فراز و نشیب‌های را از سر می‌گذراند. او از کشاکش امواج گذشته است و ...

در این مینی سریال بازیگرانی چون جهانگیر الماسی، نادر فلاح، بهرام ابراهیمی، مریم سرمدی، علی طالب لو، رضا فیاضی، محمد ساربان، مهرناز پشتیبان بازی دارند.

معرفی سریال های محرم

فصل سوم سریال ستایش ساخته سعید سلطانی به نویسندگی سعید مطلبی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب از مهر، هر شب ساعت 20:45 روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

بازیگرانی چون داریوش ارجمند، سیما تیرانداز، مهدی سلوکی، نرگس محمدی، قربان نجفی، فریبا نادری، سینا شفیعی، فرهاد جم، کیهان ملکی، محمدرضا داودنژاد، مهدی میامی، امیرمحمد زند، لاله مرزبان، کمند امیر سلیمانی، شهرام پور اسد، مهتاج نجومی، علی طالب لو، آتش تقی پور، مهرنوش ستاری، نگار جوکار، مریم نیک رفتار، امید علی مردانی، کریم قربانی و علی میلانی در سریال ستایش به ایفای نقش می پردازند.