آکاآپ: امروز 17 مرداد همزمان با سالروز درگذشت محمود صارمی و جمعی از خبرنگاران کشورمان در سال 77 به دست گروهک تروریستی طالبان است.فیلم و سریال های زیادی درباره خبرنگاران ساخته شد و شخصیت های زیادی در نقش خبرنگار در سینما و تلویزیون درخشیدند. به مناسبت روز خبرنگار مروری بر بازیگرانی که در نقش خبرنگار در فیلم و سریال های تلویزیون خوش درخشیدند داشته ایم . برای شناخت این هنرمندان در ادامه این مطلب با آکا همراه باشید..

هنرمندانی در نقش خبرنگار خوش درخشیدند

 

بازیگر نقش خبرنگار در فیلم سینمایی

لیلا بلوکات هم در فیلم اخراجی های 2 لباس خبرنگاری بر تن کرد و در کنار بازیگران پر شور و حال این فیلم ایفاگر نقش یک خبرنگار شد.

طناز طباطبایی و حامد بهداد نارنجی پوش

بازیگر نقش خبرنگار در سریال

حامد بهداد در نقش عکاس خبری و طناز طباطبایی در نقش خبرنگار در فیلم سینمایی نارنجی پوش حضور داشتند و نقش پررنگی از یک خبرنگار در این فیلم به تصویر کشیده شد.

بسیاری از بازیگران دیگر از سالهای دور تا به امروز در فیلم و سریال هایشان ایفاگر نقش یک خبرنگار شدند که از جمله آنها میتوان به بابک حمیدیان در سریال سرزمین کهن ، نیکی کریمی در خیابان های ناآرام ، میلاد کی مرام در امکان مینا ، مصطفی زمانی در شهرزاد و یک روز بخصوص ، امیرحسین رستمی در سریال شهرزاد ، سحر دولتشاهی در میم مثل مادر، هدی زین العابدین در آشپزباشی ، امین حیایی در قلب یخی و ... اشاره کرد.

زیبا بروفه در سریال هاتف

بازیگران نقش خبرنگار در سریال

زیبا بروفه هم یکی از بازیگرانی است که یکبار در سریال هاتف و در نقش ریحانه ایفاگر نقش یک خبرنگار بود و شکل و شمایل متفاوتی از حرفه خبرنگاری را به نمایش گذاشت و متفاوت تر از دیگر بازیگران این نقش حرفه خبرنگاری را بازی کرد.

سوگل طهماسبی در سریال برادر

 بازیگرانی که در نقش خبرنگار جلوی دوربین رفتند

سوگل طهماسبی در سریال برادر ایفاگر نقش یک خبرنگار بود و طبق گفته خود خانم بازیگر قبل از بازی در این سریال با چند خبرنگار صحبت کرده بود اما باز هم نقشی جدی ، آرام و بی هیاهو از یک خبرنگار به تصویر کشیده شد.

مریلا زارعی در پلیس جوان

این بازیگران در نقش خبرنگار خوش درخشیدند

مریلا زارعی در سریال پلیس جوان در اولین تجربه های بازیگری اش ایفاگر نقش یک خبرنگار جستجوگر و کنجکاو شد و به خوبی توانست از عهده ایفای این نقش برآید و یکی از بازیگرانی بود که در این نقش موفق ظاهر شد.

ستاره اسکندری در شوق پرواز

بازیگران در نقش خبرنگار

ستاره اسکندری در سریال شوق پرواز یکی از دیگر از هنرمندانی بود که لباس خبرنگاری بر تن کرد و به دنبال کشف داستان زندگی شهید عباس بابایی رفت.

مونا فرجاد در سلام

سریال سلام یکی از سریال هایی بود که مونا فرجاد در آن لباس خبرنگاری بر تن کرد و در نقش خبرنگاری جسور ، شاد و پر انرژی خوش درخشید.

صحرااسدالهی در بچه مهندس

هنرمندان در نقش خبرنگار

آکاایران: بازیگرانی که در نقش خبرنگار خوش درخشیدند+تصاویر

 

صحرا اسدالهی بازیگر سریال بچه مهندس

صحرا اسدالهی در سریال بچه مهندس یکی از جدیدترین بازیگرانی بود که در نقش خبرنگار جلوی دوربین رفت و نمایشی از سختی های حرفه خبرنگاری را در این سریال به تصویر کشید.

لیلا اوتادی در حوالی پاییز

هنرمندانی که در نقش خبرنگار بازی کرده اند

لیلا اوتادی بازیگر نقش خبرنگار در سریال حوالی پاییز

لیلا اوتادی یکی دیگر از بازیگرانی است که در نقش خبرنگار جلوی دوربین رفته است و در نقش یک خبرنگار جدی و آرام ظاهر شد و با پیوند خوردن داستان این سریال با حادثه تلخ منا لحظاتی از سختی های شغل خبرنگاران به نمایش گذاشته شد.

امیر جعفری در بدون شرح

نقش خبرنگار در سینما

امیر جعفری یکی از اولین بازیگرانی بود که لباس خبرنگاری بر تن کرد و در سریال بدون شرح ایفاگر نقش سردبیر یک هفته نامه به نام شهر قشنگ شد. در این سریال بازیگران دیگری چون فتحعلی اویسی ، بیژن بنفشه خواه ، فلامک جنیدی و مهدی صبایی نیز نقش خبرنگار این هفته نامه را بازی میکردند.

یکتا ناصر در با من بمان

بازیگران در نقش خبرنگار

یکتا ناصر یکی از بازیگرانی است که سالها دور در سریال با من بمان در نقش نرگس مینایی با لباس خبرنگار هنری یک مجله جلوی دوربین رفت و نقشش مورد توجه بسیاری از علاقه مندان قرار گرفت.