آکاآپ: علیرضا داودنژاد کارگردان سینما و تلویزیون از تدارک اکران فیلم مصائب شیرین 2 که جدیدا مجوز نمایش آن صادر شده است خبر داد.

کارگردان مصائب شیرین 2 درباره پیش بینی خود از استقبال مردم و اکران این فیلم که سال های پیش نسخه اولیه آن را ساخته بود گفت:اگر تبلیغ ، تعداد سالن ، معرفی و سانس های خوبی برای فیلم مصائب شیرین 2 در نظر گرفته شود میتواند در اکران موفق باشد.

وی درباره زمان انتخاب شده برای اکران فیلم گفت:اکنون به نظر نمی آید زمان بدی برای نمایش در آبان ماه باشد و امیدوار هستیم اکران مطلوبی را شاهد باشیم و فرصت مناسبی نیز برای تبلیغات می باشد.

علیرضا داودنژاد درباره اینکه آیا برای اکران خارجی فیلم مصائب شیرین 2 برنامه ای دارد یا خیر گفت:به زودی پخش کننده بین المللی فیلم مشخص می شود و برای بخش بین الملل قطعا برنامه داریم و شاید هم زودتر از اکران داخلی در کشور برنامه ای برای نمایش خارج از کشور نیز تدارک ببینیم.

بازیگران فیلم مصائب شیرین 2

همایون کاظمی ، ترلان پروانه ، مونا داودنژاد ، زهرا داودنژاد ، علی داودنژاد ، رضا داودنژاد ، سارا لوئیز کاظمی و محمدرضا داودنژاد

معرفی فیلم مصائب شیرین2

خلاصه داستان فیلم مصائب شیرین

دختری برای تولد 18 سالگی خود، پدر و مادر را به جایی ناآشنا دعوت می کند. پدر و مادر برای رسیدن به آنجا سفری را از منچستر به لندن آغاز می کنند. در این سفر آن ها زندگی گذشته خود را مرور می کنند تا به آنچه موجب فاصله گرفتن فرزند از آن ها و برگزاری جداگانه جشن تولد شده پی ببرند.