آکاایران: سریال دلدار یک درام عاشقانه اسـت و بازیگرانی از جمله: پریوش نظریه، الناز حبیبی و محمد رضا غفاری در آن بـه ایفای نقش پرداخته اند. سریال دلدار قرار اسـت در ماه مبارک رمضان و از شبکه دوم سیما روی آنتن تلویزیون برود.این مجموعه به کارگردان نوید و جمشید محمودی برادران هنرمند کشورمان تولید و ساخته شده است.محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان که تجربه همکاری با برادران محمودی را در سریال سایه بان داشت بار دیگر به عنوان خواننده در سریال دلدار با آنها همکاری میکند.صفحه رسمی سریال دلدار با انتشار پستی خبر از خوانندگی محسن چاوشی برای این سریال داد. برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

خوانندگی محسن چاوشی در سریال دلدار

در صفحه رسمی این سریال با انتشار پستی آمده است :

محسن چاوشی تیتراژ جدید

 

محسن چاوشی خواننده ماه رمضان

برادران محمودی سابقه کارگردانی سریال موفقی چون سایه بان را در کارنامه هنری خود دارند که یکی از پر مخاطب ترین و پر طرفداترین مجموعه های تلویزیونی و شناخته شده می باشد و حال با سریال جدیدی مهمان خانه های مردم میشوند.از بازیگرانی که حضور آنها در این سریال قطعی شده محمدرضا غفاری و الناز حبیبی می باشد.غفاری سابقه همکاری با برادران محمودی در سریال سایه بان نیز داشته و اکنون نیز در این مجموعه حضور دارد.

خواننده سریال دلدار محشن چاوشی

زمان پخش سریال دلدار

این سریال در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه اي در ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. دلدار تولید گروه فیلم و سریال شبکه دو سیماست.

محسن چاوشی خواننده سریال دلدار

محمدرضا غفاری، الناز حبیبی، مریم بوبانی، حسام محمودی، سوگل خلیق، بهزاد فراهانی، مهران نائل، پریوش نظریه، همایون ارشادی، کمند امیرسلیمانی، نیما رئیسی و پیمان جعفری بازیگران سریال دلدار را تشکیل میدهند.