آکاایران: یکی از پر بازیگرترین فیلم‌های امسال ساخته جدید علی تیموری با حضور بازیگران سرشناس سینما چون پریناز ایزدیار ، امیر جدیدی ، سارا بهرامی و ... جلوی دوربین رفت و به زودی آماده نمایش میشود.مراحل فنی و تدوین فیلم سینمایی لتیان در حال سپری شدن است. علی تیموری که سابقه دستیار کارگردانی و برنامه‌ریزی در فیلم‌هایی چون «برف روی کاج‌ها»، «انتهای خیابان هشتم»، «سایه روشن»، «پل خواب» و … را بر عهده داشته و چندین فیلم کوتاه موفق ساخته  با انتشار پستی خبر از آغاز مراحل فنی و تدوین این فیلم سینمایی لتیان را داد . برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

فیلم سینمایی لتیاین اواخر سال گذشته جلوی دوربین رفت و این روزها تدوین فیلم توسط محمدرضا مویینی در حال انجام است و به زودی صداگذاری و ساخت موسیقی فیلم آغاز می شود.

معرفی لتیان

 عوامل اصلی فیلم عبارتند از:

 تهیه کننده: مجید مطلبی، کارگردان: علی تیموری، نویسندگان: اکتای براهنی و آناهیتا تیموریان، مدیر تولید: مهدی بدرلو، مدیر فیلمبرداری: ادیب سبحانی، طراح صحنه: محسن نصرالهی، طراح لباس: سارا خالدی، طراح گریم: ایمان امیدواری، مدیر صدابرداری؛ مهدی ابراهیم زاده، دستیار کارگردان و برنامه ریز: فرزاد رحمانی.

معرفی فیلم لتیان

امیر جدیدی و پریناز ایزدیار یکبار دیگر در فیلم سینمایی هت تریک با هم همبازی بودند و این فیلم هم مورد استقبال هوادارانشان واقع شد.

فیلم سینمایی لتیان