آکاایران: رسانه ملی هر سال در ماه مبارک رمضان با دستی پر از برنامه‌های تلویزیونی و سریال‌های مناسبتی مهمان خانه‌های مردم می‌شود.سریال هایی که ماه رمضان امسال مهمان خانه های شما عزیزان هستند , سریال های از یاد رفته، دلدار و سریال برادرجان می باشیند.یکی از بخش های مورد توجه در تلویزیون تیتراژ سریال ها است که همواره طرفداران زیادی داشته و دارد. اگه برای شما عزیزان جالب است که بدانید کدام خواننده تیتراژ این سریال ها را بر عهده گرفته است در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

 خوانندگان سریال های ماه رمضان امسال چه کسانی هستند!؟

 

 

خوانندگی محسن چاوشی برای سریال ماه رمضانی دلدار

Image result for ‫محسن چاوشی‬‎

محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان که تجربه همکاری با برادران محمودی رادر سریال سایه بان داشت بار دیگر به عنوان خواننده تیتراژ سریال دلدار انتخاب شد و ماه رمضان امسال صدای او را در شبکه دو خواهید شنید.سریال دلدار به کارگردانی و تهیه کنندگی برادران محمودی و نویسندگی آزیتا ایرایی و مهدی حمزه در شبهای ماه مبارک رمضان ساعت 21:30 روی آنتن شبکه دو سیما میرود.

خوانندگی رضا یزدانی و حجت اشرف زاده برای سریال ماه رمضانی از یادها رفته

سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان سریال ماه رمضانی شبکه یک سیما است که با مضمونی تاریخی روی آنتن میرود.

Image result for ‫رضا یزدانی‬‎

از نکات جالب این سریال ماه رمضانی بازی رضا یزدانی است که علاوه بر بازیگری صدای او را در بخش هایی از سریال خواهید شنید اما خوانندگی تیتراژ این سریال برعهده حجت اشرف زاده است.

Image result for ‫حجت اشرف زاده‬‎

سریال از یادها رفته به کارگردانی بهرام بهرامیان و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان در شبهای ماه مبارک رمضان ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش میشود.

خوانندگی سالار عقیلی برای سریال ماه رمضانی برادرجان

شبکه سه سیما ماه رمضان امسال سریال برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج را روی آنتن میبرد.

Related image

سریال برادرجان با خوانندگی سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان و حضور بازیگرانی چون علی نصیریان، حسن پورشیرازی، حسام منظور، آفرین عبیسی، سعید چنگیزیان، کامران تفتی، سجاد افشاریان، ندا جبرئیلی، نسیم ادبی، مارال فرجاد، شیوا ابراهیمی، محبوبه صادقی و جلیل فرجاد روی آنتن میرود.سریال برادرجان در شبهای ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 20:45 در شبکه سه سیما روی آنتن میرود.