آکاایران: بعد از ۶۰ اجرای برتر دوره نخست برنامه عصر جدید،شرکت کنندگان پس از آموزش یک هفته‌ای در باشگاه مهارت و زیر نظر مربیانی از حوزه‌های مختلف، آماده برای مرحله دوم عصر جدید شده اند... دیشب دومین قسمت از دور دوم عصر جدید روی آنتن رفت. در ادامه این مقاله از آکاایران, به معرفی شرکت کنندگان قسمت دوم مرحله دوم , و کارهایی که انجام دادند میپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

شرکت کننده های شب دوم مرحله دوم برنامه عصر جدید

در شب دوم عصر جدید

تنها نظر مخالف داوران, متعلق خانم نونهالی بود که البته بعد از ارائه توضیحات و بررسی بیشتر نظر ایشان تغییر کرد تا گروه اژدها با چهار رای سفید راهی فینال شود.

شرکت کنندگان در مرحله دوم عصر جدید

 

شیوا رضوی پور دختر با استعداد در زمینه صداپیشگی دومین اجرا از مرحله دوم برنامه عصر جدید را بر عهده داشت که متاسفانه در ابتدا با چهار رای منفی از سوی داوران روبرو گردید اما بعد از صحبت هایی که ارائه داد رویا نونهالی و سیدبشیر حسینی رای مثبت را به شرکت کننده جوان عصر جدید دادند.

سومین اجرای مرحله دوم برنامه عصر جدید با حیرت داوران همراه شد و رضا ارمندپیشه با خواندن آهنگی درباره ایران توانست با نظرات مثبت زیادی از سوی داوران مواجه شود و با چهار رای سفید راهی فینال این شب شد.

 فینالیست قسمت دوم عصر جدید

اجرای رضا ارمندپیشه بسیار مورد استقبال قرار گرفت و بعد از توضیح درباره شغلش که کارگر یک مصالح فروشی است احسان علیخانی از او قول یک اجرا برای کارگران را گرفت و قول داد خودش و داوران برنامه عصر جدید در این کنسرت رضا حضور داشته باشند.

آخرین اجرای شب گذشته برنامه عصر جدید یکی از پرهیجان ترین اجراهای این مسابقه بود که در آن محمدمهدی حیدریان تیراندازی که با اسلحه دویست هزارتومانی اش شگفتی ساز شد.

 فینالیست شب دوم عصر جدید

اجرای محمدمهدی حیدریان و هدف گیری های بی نقص او با تشویق داوران و حضار مواجه شد و حتی تحسین قهرمانان ملی و المپیکی را دربر داشت و رئیس فدراسیون تیراندازی از او برای حضور در این فدراسیون دعوت کرد.

 فینالیست قسمت دوم مرحله دوم عصر جدید

بخش جالب این اجرا زمانی بود که احسان علیخانی و ایمان قیاسی قصد انجام یک حرکت خطرناک را داشتند که با واکنش رویا نونهالی مواجه شدند و از انجام این کار صرف نظر کردند و در نهایت محمدمهدی توانست 4 رای مثبت را از داوران عصر جدید بگیرد.

در نهایت در پایان قسمت دوم از مرحله دوم عصر جدید رضا ارمندپیشه به عنوان خواننده و گروه اژدهای سرخ به عنوان فینالیست انتخاب شدند.