آکاآپ: آخرین قسمت مرحله دوم برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته 16 تیر ماه 98 پس از اخبار شبانگاهی، حوالی ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.  برنامه دیشب عصر جدید طبق روال معمول با حضور چهار شرکت کننده و اجراهایی هیجان انگیز پخش شد. اگر برای شما همراهان آکا جالب است که در برنامه دیشب عصر جدید چه اتفاقاتی افتاده , در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

   

در آخرین قسمت مرحله دوم عصر جدید چه خبر بود

قسمت اول: یادی از خسرو شکیبایی در برنامه عصر جدید

اخرین قسمت عصر جدید ۹۸

اولین اجرای شب گذشته عصر جدید نمایش مفهومی و هنرمندانه گروه شوک بود که با استفاده از فناوری پای خسرو شکیبایی و سهراب سپهری را به برنامه باز کرد و توانست چهار رای مثبت از داوران عصر جدید بگیرد.

قسمت دوم : اجرای گروه سربازان وطن در برنامه عصر جدید

آخرین قسمت عصر جدید سال ۹۸

سربازان وطن دومین اجرای شب گذشته عصر جدید را برعهده داشتند و با حرکاتی نمایشی توانستند هیجان را به مسابقه بیاورند و با چرخش هایی بی نظیر روی هوا نظر مثبت داوران را جلب کردند.

قسمت سوم: رحمان تک دهقان خواننده برنامه عصر جدید

آخرین قسمت عصر جدید که پخش شده

رحمان تک دهقان پسر جوان و خواننده کشورمان سومین اجرای برنامه پانزدهم از مرحله دوم مسابقه عصر جدید را برعهده داشت و توانست با سه رای سفید راهی مرحله فینال این قسمت از مسابقه عصر جدید شود.

قسمت چهارم: گروه کارونیا در برنامه عصر جدید

عصر جدید دوشنبه 16 تیر

گروه کارونیا چهارمین اجرای برنامه شب گذشته عصر جدید را برعهده داشت و با حرکاتی نمایشی و هماهنگ نظر بسیاری از تماشاگران را جلب کردند اما تنها توانستند دو رای مثبت از داوران عصر جدید بگیرند و با انتخاب مردمی در فینال این برنامه حضور داشتند.

در بخش پایانی این برنامه از مسابقه عصر جدید از میان چهار شرکت کننده حاضر در فینال گروه شوک و سربازان وطن برای انتخاب مردمی راهی مرحله فینال شدند.

پسر نصرالله رادش (لباس آبی ) در برنامه عصر جدید

عصر جدید 16 تیر

در بخش پایانی برنامه امین حیایی از حضور پسر نصرالله رادش بازیگر سرشناس کشورمان در گروه کارونیا خبر داد و او را به عنوان پسر یکی از همکارانش که دوران جوانی را با او گذرانده بود معرفی کرد.