آکاآپ: فیلم گربه سیاه تجربه ای جدید برای بهرام رادان در زمینه تهیه کنندگی است که به کارگردانی کریم امینی از 25 مهر مقابل دوربین رفت که در نیمه این فیلم بهاره کیان افشار در جدیدترین تجربه سینمایی به این فیلم اضافه شد. برای مطالعه جزییات بیشتر از تهیه این فیلم و عوامل سازنده آن در ادامه مطلب با آکا همراه باشید

Image result for ‫فیلم گربه سیاه‬‎

بهاره کیان افشار در جدیدترین تجربه سینمایی به فیلم گربه سیاه پیوست و در این ساخته کریم امینی مقابل دوربین رفت.پیش از این حضور ترلان پروانه، کیا رکنی و حسین پورکریمی در این فیلم اعلام شده بود. فیلم «گربه سیاه» با تمرکز بر مخاطبین جوان بخصوص دهه هشتادی‌ها در حال فیلمبرداری است و هدف آن اکران در سال ۹۹ است.

در خلاصه داستان فیلم گربه سیاه آمده است:

عوامل سازنده گربه سیاه

تصویربرداری فیلم گربه سیاه بعد از حدود یکماه به نیمه رسید و به احتمال زیاد اوایل آذرماه تصویربرداری این فیلم به تهیه کنندگی بهرام رادان به پایان خواهد رسید.

در ادامه تصاویر از فیلم گربه سیاه را مشاهده خواهید کرد...

تهیه کننده فیلم گربه سیاه

 

بازیگران فیلم گربه سیاه

کریم امینی از چهره های جوان دنیای هنر است که در زمینه بازیگری ، دستیاری کارگردان و کارگردانی حضور فعالی را تجربه کرده است و در جدیدترین تجربه سینمایی اش کارگردانی فیلم دشمن زن را برعهده داشت.

این کارگردان جوان در سریال های عقیق، سارقان روح، باغ بی روزنه، سریال تعبیر وارونه یک رویا و سریال پرده نشین مقابل دوربین رفت و پاسیو،اگزما، فیلم آب نبات چوبی، فیلم نیمه شب اتفاق افتاد و خواب زده ها از جمله فیلم های سینمایی او است.

خلاصه داستان گربه سیاه