آکاآپ: فیلم «خداحافظ دختر شیرازی» اقتباسی‌ است از یکی از مشهورترین آثارِ نیل سایمون (کمدی‌نویسِ آمریکایی) با نام «دخترِ خداحافظی». زمان اکران این فیلم که ساخته جدید افشین هاشمی با بازی شبنم مقدمی میباشد را به همراه خلاصه داستان و معرفی بازیگران آن در ادامه مطلب میتوانید بخوانید. با ما همراه باشیدو

خداحافظ دختر شیرازی بزودی زود به سینماها می آید

افشین هاشمی یکی از چهره های سرشناس دنیای تئاتر است که در فیلم خداحافظ دختر شیرازی به عنوان بازیگر و کارگردان حضور دارد.

شرح داستان خداحافظ دختر شیرازی

شبنم مقدمی که سالها پیش و از دوران جوانی افشین هاشمی را به خوبی می شناخت بعد از سالها در فیلم خداحافظ دختر شیرازی در کنار او به ایفای نقش می پردازد و با این فیلم به سینماها می آید.

معرفی فیلم خداحافظ دختر شیرازی

خداحافظ دختر شیرازی اقتباسی است از اثری با همین نام از نیل سایمون کمدی نویس آمریکایی که با بازی شبنم مقدمی و افشین هاشمی در نقش های اصلی مقابل دوربین رفت.

در خلاصه داستان خداحافظ دختر شیرازی آمده است:یکی از شیراز، یکی از آبادان، هر 2 در تهران! مجبورند فعلا با هم سر کنند تا محمودِ نارفیق را پیدا کنند.

خلاصه داستان خداحافظ دختر شیرازی

بازیگران فیلم خداحافظ دختر شیرازی عبارتند از :

شبنم مقدمی، افشین هاشمی، آیسان حداد، مونا فرجاد، حسین محب‌اهری، ونوس شمس و رویا تیموریان در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند. همچنین حسین یاری، هومن برق‌نورد، هدایت هاشمی و رسول صدرعاملی حضور افتخاری در این فیلم دارند.

بازیگران خداحافظ دختر شیرازی

 سایر عوامل تولید «خداحافظ دختر شیرازی» عبارتند از

مدیر فیلمبرداری: محمد حدادی، طراح صحنه و لباس: نازنین توسلی، طراح چهره‌پردازی: رضا عربی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: سیاوش رمضانلو، عکاس: منوچهر مرزبان، روابط عمومی: علی زادمهر  مدیر تولید: حسین فرخزاد، مجری طرح: عباس امینی، سعید صفرپور، سرمایه‌گذاران: علی طلوعی، افشین هاشمی، فرشته طائرپور، تهیه‌کننده: فرشته طائرپور.

کارگردان خداحافظ دختر شیرازی