آکاآپ: اخیرا ویدیویی از پشت پرده ضبط برنامه پرشیا گات تلنت که در شبکه ماهواره‌ای ام بی سری پرشیا منتشر شده که نشان می‌دهد مهناز افشار بازیگر سینمای ایران در میان داوران این مسابقه است. در این برنامه که در سوئد در حال ضبط است، در کنار مهناز افشار ابراهیم حامدی مشهور به ابی، آرش لَبّاف معروف به آرش، نازنین نور از مجریان و بازیگران ایرانی و آمریکا داوران این مسابقه هستند.برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده تصویر منتشر شده در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

مهناز افشار بازیگر سینمای کشورمان یکی از چهره های پرحاشیه این روزهای دنیای هنر است که به تازگی خبری درباره فعالیت جدید این بازیگر در خارج از کشور منتشر شد.

تیزری از مسابقه استعدادیابی یک شبکه ماهواره ای منتشر شد و مهناز افشار به عنوان داور این مسابقه در کنار دو خواننده لس آنجلسی حضور دارد. 

Image result for ‫مهناز افشار در برنامه آمریکایی‬‎

بعد از خروج مهناز افشار از ایران و طولانی شدن مدت اقامتش خبرهای زیادی از عدم بازگشت خانم بازیگر به گوش میرسید که هر بار توسط خود او تکذیب شد اما با انتشار تیزر یک مسابقه استعدادیابی که مهناز افشار به عنوان داور در آن حضور داشت ماجرای عدم بازگشت او به ایران قوت گرفت.

مهناز افشار در این مسابقه استعدادیابی در کنار دو خواننده سرشناس لس آنجلسی حضور دارد و حضور او در یک شبکه ماهواره ای فارسی زبان تاییدی بر ادعاهایی است که حکایت از اقامت همیشگی مهناز افشار در خارج از کشور دارد.

مهناز افشار در یک شبکه ماهواره ای

مهناز افشار در چند ماه اخیر با حواشی زیادی روبرو شده است که از جمله آنها جدایی از همسرش یاسین رامین است.مهرماه امسال بود که خانم بازیگر با انتشار پستی خبر جدایی از همسرش را اعلام کرد.ازدواج مهناز افشار و یاسین رامین 21 خرداد سال 1393 ثبت شد و این زوج زندگی مشترکشان را آغاز کردند و یکسال بعد دخترشان لیانا در چهارم خردادماه در آلمان متولد شد اما این زندگی مشترک چند سالی بیشتر دوام نداشت و این زوج از یکدیگر جدا شدند.

Image result for ‫مهناز افشار در برنامه آمریکایی‬‎

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد افشار به عنوان داور با حجاب در این برنامه حضور یافته باید دید با توجه به سیاست‌های فرهنگی داخلی، موضع مسئولان داخلی به اصل حضور این بازیگر در این شبکه ماهواره‌ای چیست!